Максим Романов 10 июля 2022, 23:31
Скористався кредитними канікулами від Ощадбанку.
З 01.06.2022 кредитні канікули були відмінені, в додатку «Ощад 24/7» показувалось повідомлення «Наступний платіж 18703,51. Сплатити до 25 червня.»
16.06.2022 перерахував на поточний рахунок, з якого за кредитним договором перераховуються чергові платежі по кредиту, 20000 грн.
27.06.2022 ці 20000 грн. були перераховані як договірне списання основного боргу, а черговий платіж не був проведений та був зарахований як прострочений та черговий платіж за липень таким чином збільшився у два рази (черговий платіж + «прострочка» за червень).
06.07.2022 мені зателефонувала оператор з банку та повідомила, що у мене виникла прострочка чергового платежу. Що нібито банк повідомляв за допомогою SMS порядок погашення кредиту після закінчення кредитних канікул (чого, звісно, не було).
Тобто на рівному місці у мене виникає прострочений платіж на погашення кредиту, та наступного місяца я повинен сплатити подвійний платіж щоб погасити цей «борг». При тому, що я справно погашаю кредит згідно графіку.
11 июля 2022, 11:17
Доброго дня. Перепрошуємо, що виникло непорозуміння. Всі несплачені платежі за період дії кредитних канікул сплачувались в платіжну дату в червні одночасно з черговим платежем.

Зауважимо також, що банк скасував нарахування неустойки (пені та/або штрафів) за порушення зобов’язань за кредитами, встановленими за картковими рахунками, платежі за якими були перенесені на погашення заборгованості.

Максим Романов
Максим Романов
12 июля 2022, 22:58
Шановний банк, Ви не дали пояснення за сутностю питання. Тільки чергова «відписка» ні про що.
Зрозумілого пояснення як так сталося, що черговий платіж виявився простроченим та замість нього Ви гроші списали іншім видом платіжу, Ви не надали.
Фактично банк без повідомлення тимчасово змінив механізм погашення кредиту та штучно створив так, що я тепер винен банку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Списання коштів замість чергового платежу та формування прострочки по платежам по кредиту