Банк послугами якого при можливості раджу не користуватись

valeckiy 28 июня 2022, 14:54
Головна проблема банку, що рішення приймають одні люли, а виконують інші і між ними глуха стіна.

Так звані «кредитні канікули» на період війни ввели майже всі банки і 1червня всі разом відмінили. Різниця тільки в тому що одні банки заздалегідь і детально проінформували клієнтів про можливі варіанти погашення кредитів, а Ощадбанк зробив розсилку в якій написали що треба одразу заплатити всі платежі на час кредитних канікул. І не проблема якщо не заплатити ці платежі будуть перенесені на кінець терміну погашення. І нічого для цього робити не треба.

Добре написано, але виконання трохи інше, в день планового платежу вся сума боргу просто лягає як просрочка. Менеджери просто розводять руками, кажуть самі не розуміються чому так, що не треба було платити плановий платіж, щоб борг не нарахувався. Потім починають дзвонити інші співробітники і повідомляти що в тебе просрочка яку треба погасити і на будь-які питання просто кажуть, що вони самі не розуміють як так і що ці рішення приймає керівництво, а вони просто виконавці і нічого не можуть вдіяти.

І це все при тому, що війна не закінчилась в країні. Тому однозначно це мій перший і останній кредит в цьому банку, да і інші продукти банку мене тепер не цікавлять.
28 июня 2022, 17:55
Доброго дня. Банк не нараховує штрафні санкції або ж пеню (подвійна облікова ставка НБУ) за протермінування платежів. При цьому після завершення кредитних канікул платежі, які було відтерміновано, потрібно сплатити.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Банк послугами якого при можливості раджу не користуватись