Блокіровка банківських карток

0950202662 14 июня 2022, 14:42
Я Драчук Олена Володимирівна код.2181203721. маю в Ощадбанку депозитний рахунок та картку на проценти номер картки (4790 7299 4250 7625) та картковий рахунок соціальний н омер картки (4790 7299 1981 9557).
Я проживаю у місті Херсон, на жаль Херсон в окупації. але я не можу зняти гроші з карток або розрахуватися картками бо вони заблоковані. Що ж ви робите? Нам у цій ситуаціі і так не легко, то ми при ціх цінах і купити нічого не можемо…
Велике прохання, розблокуйте мої вищевказані картки. Я на пенсіі і мені дуже важко з грошима.
Відповідь на це звернення прошу відправити на вайбер телефона, який я указала в документах, а саме 0950202662.
14 июня 2022, 16:32
Доброго дня. Банк не блокував і не буде блокувати картки жителів тимчасово окупованих територій. Пишемо вам в особисті повідомлення.

15 июня 2022, 0:26
Чому Ви вирішили,що банк блокує картки?Їх не приймають в магазинах,бо окупація.Мобільного зв’язку теж не має,і це не провина банку,а окупантів.Треба чекати визволення.
olegdonn
olegdonn
18 июня 2022, 10:59
Олена,тут вище відгукнувся таємний працівник банку та просто радить вам по-людськи трохи почекати з їжею…до визволення!
19 июня 2022, 0:32

olegdonn,в Херсоне окупанты отключили мобильную связь,а сказали,что это Украина издевается так над людьми.Банк не отключал и не блокировал карты людей.В банк пенсионеров не берут.