В разі операцій з двома банками возникла заборгованість

380990964904 9 июня 2022, 20:37
Коли я переказав собі гроші на Ощадбанк с монобанку вони мені прийшли і тоді поповнив мобільний телефон і в цьому випадку возник овердрафт і я став заборгованими в мене в додадутку відображається, а мені пояснюють так що це гроші на банк не поступили і ти використав овердрафтні гроші навіщо так робити і операція опрацюються але в мене в додатку нічого не відображається що вона опрацюювається
10 июня 2022, 10:48
Доброго дня. Перепрошуємо за непорозуміння. В Ощад 24/7 відображається статус операції (успішно виконано або знаходиться в обробці), а також тимчасово заблокована сума, яка орієнтує, що кошти поки не зараховано. В самому додатку потрібно натиснути на картку — і ця сума буде відображатись. Рекомендуємо використовувати кошти після завершення зарахування.

13 июня 2022, 15:15
Треба було перевірити в Ощад24,якщо біля суммі стоїть позначка годинника,то це значить,що гроші заблоковані,вони можуть так висіти три банківських дні.Треба було чекати зникненя цього значка і не чіпати кошти.
19 марта 2023, 15:10
Что делать если уже потратил деньги которые еще в обработке?
19 марта 2023, 15:11
Что делать если деньги были в обработке, но я их потратил и мне пишет что у меня долг?
28 июня 2023, 12:55
ПриватБанк приписав мені до боргу по кредитній картці ще 10.000 зверху.В травні борг був 22.000,а в червні після поповнення картки став 32.000.В службі підтримки сказали що їхня система ввела некоректні данні.Це як?Це що таке трапилося?
28 июня 2023, 13:08
Ви написали на Ощад банк,це не Приват банк.
28 июня 2023, 12:58
Данні змінилися по всій історії платежа.Сказали що треба чекати 24 сама,щоб система змінила данні Але я не вірю.Як було 32.000 так і є.
Анна Бернадська
Анна Бернадська
19 сентября 2023, 16:08
Доброго дня , що робити якщо на зарплатній карті ощад пише заборгованість після переказу коштів ?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / В разі операцій з двома банками возникла заборгованість