Співпраця з ВПО

Сергей Кущ 5 июня 2022, 4:08
Згідно із заявою Мінсоцполітики від 1 червня, «Мінсоцполітики всі реєстри внутрішньо переміщених осіб для виплати допомоги на проживання, сформовані державним підприємством „Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики“, які надійшли по 30.05.2022, профінансовано в повному обсязі з подальшим спрямуванням коштів на рахунки одержувачів, відкриті в установах банків». Така заява висить на офіційному сайті Мінсоцполітики вже п’яту добу. В мене є довідка від цього обчислювального центру, що саме я знаходжусь в такому реєстрі. І моя дружина, до речі, також. Ще й рахунки наші, на які ми просили перераховувати нам допомогу, також відкриті саме в Ощадбанку, а не в якихось там «установах банків». Але грошей немає. Виходить, вже п’яту добу банк не зараховує нам гроші, які отримав з бюджету для виплат на нашу користь. П’ять діб бюджетні гроші йдуть з Ощадбанку в Ощадбанк. І щось мені підказує, що й не дійдуть взагалі ніколи, бо переселенці, які поневіряються по чужим містам, часто-густо є безправними істотами, яких образити може кожен, а тут ще й уряд гроші виділяє виключно Ощадбанку для ВПО без належного контролю. Ну як тут не спокуситись… Питання в мене: А чи своєчасно виплачує Ощадбанк премії керівництву Ощадбанку за ввічливість, швидкість переказів та безкорисливу компетентність?
6 июня 2022, 11:29
Доброго дня. Кошти зараховуються одразу ж після фінансування, банк не затримує виплати.

Fullname
Fullname
5 июня 2022, 8:29
Щось в мене дуже великі сумніви до того що ви отримаєте бодай хоч якусь адекватну відповідь на ваше питання, та взагалі відповідь. А так мені здається що той же мінсоц, а саме Лабезна, в місті з керевнитством Ощад та Мінфін прокручують ці кошти та отримують мільйони, а гроші ми получим але коли невідомо. Стріляти таких гадів потрібно… побачив та просто вбив.
Сергей Кущ
Сергей Кущ
5 июня 2022, 14:14
Здається, ви праві, пане Fullname. «Заявка отклонена», — ось така мені була відповідь. В усьому праві.