Неможливість знайти шахрая — клієнта Ощадбанку

GermanGrigory 20 апреля 2022, 0:13
Клієнт Ощадбанку з номером карти 4790 7299 3299 9428 шахрай. Створив акаунт в інстаграмі, де нібито продає взуття. Бере аванс 200 грн або повну оплату. А потім блокує.
У монобанку, якщо є така скарга, в телеграм-боті пишеш і кошти тобі повертають. Чому у Ощадбанку такого нема?
20 апреля 2022, 9:01
В подібних випадках банк надає необхідну інформацію правоохоронним органам для проведення розслідування. Заблокувати або скасувати операцію, яку було успішно підтверджено, відсутня можливість.

Jokets
Jokets
20 апреля 2022, 9:20
Зачем врать про моно? Банк самостоятельно ничего не вернёт без полиции
20 апреля 2022, 13:09
Не врите,ни в Моно,ни в Привате,ни в Ощаде после написания такого сообщения деньги не возвращают,ВСЕ банки пишут,что идите…в полицию,а не в банк.
20 апреля 2022, 13:50
GermanGrigory,в зобов’язання банків не входить розшук шахраїв.Ви самі переказали гроші незрозуміло кому,а банк буде розшукувати? https://minfin.com.ua/company/oschadbank/review/280487
24 апреля 2022, 10:59
Добрий день! У мене таке питання. Вiдкрив рахунок в Ощадбанку, але картки не видали. Пройшов майже мiсяць, смс не приходить, щоб я забрав картку у вiддiленнi. Телеграм бот пише, що картка вже прибула у вiддiлення. Чи можу я забрати картку без смс? Та друге питання, чи активний взагалi рахунок (туди можуть зараховуватись кошти), якщо нема картки, i чи зможу я зняти кошти з рахунку IBAN без картки.
25 апреля 2022, 14:10
FenomenStyle
,вопросы задавайте на «ВОПРОСЫ БАНКУ»,а не в отзывах других клиентов,здесь на Ваш вопрос сотрудник банка не ответит.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Неможливість знайти шахрая — клієнта Ощадбанку