Сервіс та бізнес-процеси — на рівні середньовіччя

Beetroot 15 апреля 2022, 18:32
«Ощадбанк», незважаючи на те, що витрачає багатомільйонні державні кошти на маркетинг, розповідаючи усім, як він «діє», та «розвивається», насправді залишається тим самим радянським гівном, що і раніше.

Так вже сталося, що не за власною ініціативою відкрив рахунок для отримання соціальних виплат в цьому чудо-банку. Рахунок відкритий в Харкові, сам через війну знаходжуся у Львові. На рахунок заходять кошти, але термін дії картки сплив. Що це означає в будь-якому нормальному банку? Та нічого особливого, перекидай кошти на інший рахунок і продовжуй жити. Ну або зайди до будь-якого відділення і отримай за хвилину нову картку. Що це означає в «Ощаді»? А в «Ощаді» це означає сім колів пекла. По-перше, будь-які дії з рахунком, до якого прив’язана прострочена картка, через онлайн-банкінг неможливі. Яке відношення має шматок пластику безпосередньо до рахунку — жоден з працівників банку пояснити не зміг. «Because f*ck you, that’s why!», — приблизний зміст їх відповідей. Будь-які дії з рахунком — тільки після перевипуску картки.

Але ок, я людина не горда, почимчикував до відділення. Там з’ясовується, що:
— видати неіменну картку без очікування вони не можуть.
— прийняти заявку на випуск картки вони не можуть. Перевипуск картки — тільки через гарячу лінію, і через пару тижнів картка доїде. Чому про це не повідомив добродій, з яким раніше я розмовляв по телефону — одна з багатьох загадок «Ощаду».
— видати кошти через касу вони теж не можуть, адже рахунок відкритий в Харкові, а тут Львів, стерво. От буде картка — тоді і приходь.

Але і це ще не фінал цієї захопливої історії. Прийшовши додому, я зателефонував на гарячу лінію і там мені урочисто повідомили, що:
— картку було перевипущено, вона чекає на мене в Харкові. Випустити іншу картку можливості немає, адже вже є картка в Харкові, чого тобі ще, курво, треба? Їжджай до Харкова і забирай там картку.
— зняти кошти в касі банку можливо незалежно від того, де було відкрито рахунок. Ну, а те, що вам там сказали у відділенні — ну, буває, хто ж не помиляється.

Проблема в тому, що банк, фактично, тримає мене в заручниках — в будь-якому іншому випадку я вже давно закрив би рахунок і забув про цей страшний сон, але тут я не маю можливості відмовитися від цього гіперх*йового сервісу. Мегатупі процедури і бізнес-процеси родом із середньовіччя. Меганекомпетентні оператори гарячої лінії, які починають цитувати свої скрипти замість того, щоб відповідати на запитання по суті. Мегабайдужий підхід до клієнта. Я не знаю, хто при здоровому глузді за власної ініціативи обслуговується в цьому банку, але, в будь-якому разі, можу їм тільки співчувати.
16 апреля 2022, 11:28
Доброго дня. Перепрошуємо за ситуацію. Замовити перевипуск можливо, як і отримати кошти. Хотіли б перевірити всі деталі. Пишемо вам в особисті повідомлення.

15 апреля 2022, 19:22
Снять деньги с карточного счета в Ощадбанке
можно и без физического наличия пластика.

С января 2018 года клиенты Ощадбанка могут
получать средства в банкоматах банка без
физического присутствия карты с помощью «Ощад 24/7».

Краткая инструкция…

Чтобы снять деньги в банкомате без карты, клиенту необходимо
зайти со смартфона в мобильное приложение «Ощад 24/7»
и выбрать функцию «Получение наличных без карты».
Затем нужно указать сумму для снятия и номер мобильного телефона.
Система автоматически сформирует код из двух частей:
— первую часть кода клиент получает в «Ощад 24/7»,
— вторую часть кода в виде SMS-сообщения на мобильный номер телефона.

Для снятия наличных в банкомате необходимо выбрать
функцию «Деньги по коду» на экране банкомата
и в течение 15 минут ввести обе части кода и указанную ранее сумму.

После проверки данных система дает разрешение на выдачу,
клиент получает наличные и чек.

Есть ещё несколько законных способов снятия денежных средств
с карточных счетов Ощадбанка без физического наличия карты,
но мне непонятно одно — почему вы такие ленивые, что вам
облом набрать в гугле тупой вопрос:

«как снять деньги без карты ощадбанк»

15 апреля 2022, 21:29
Судячи з хамоватого тону спілкування і копі-пасти, Ви, шановний, — працівник «Ощадбанку».

Висловлюючись Вашими ж словами: мені незрозуміло одне — чому Ви такий лінивий, що Вам в облом уважно прочитати відгук і усвідомити сенс фрази «будь-які дії з рахунком, до якого прив’язана прострочена картка, через онлайн-банкінг неможливі». Якщо Ви уважно її перечитаєте, то, можливо, зрозумієте, чому Ваша відповідь на «тупе питання» в цьому випадку недоречна.
15 апреля 2022, 22:55
Beetroot
«будь-які дії з рахунком, до якого прив’язана прострочена картка,
через онлайн-банкінг неможливі»

А не вы ли в тексте отзыва писали, цитирую:
«картку було перевипущено, вона чекає на мене в Харкові»

Это значит, что кроме просроченной карты,
к вашему картсчёту привязана и вновь выпущенная карта.

Я вижу, что вам деньги с картсчёта Ощада реально не нужны,
а важно безпочвенно покритиковать Ощадбанк.

Ведь если бы вам реально нужны были деньги, то вы бы не поленились
открыть файл с тарифами, выбрать вкладку «Общие тарифы» и там
найти раздел VIII, а в нём увидеть скопированный мною текст:

8.6.Видача банківської платіжної картки та ПІН-конверту:

8.6.1.- в установі Банку (крім установи, де відкрито рахунок) в межах регіонального управління 30 грн.

8.6.2.- в установі Банку (крім установи, де відкрито рахунок) за межами регіонального управління 75 грн.

Конкретно вас касается пункт 8.6.2, согласно которого вы можете заказать пересылку вновь выпущенной карты, хранящейся на отделении Ощада в городе Харькове в любое другое отделение Ощада в пределах любого областного центра, кроме временно оккупированных территорий ОРДЛО и Крыма.
И эта пересылка вам обойдётся в 75 грн единоразово.
Но вам же лень искать пути решения своей проблемы.
Проще строчить жалобы на Минфине.
15 апреля 2022, 23:27
Якщо Ви дійсно вважаєте, що наведена у відгуку інформація — «безпідставна критика», то в мене для Вас погані новини. Цікаво було б подивитися, що на Вашу думку є обгрунтованою критикою.

В будь-якому випадку, шляхи вирішення проблеми клієнта мають шукати працівники банку, а не сам клієнт разом із рандомними чуваками з «МінФіну». Натомість, Ви намагаєтеся довести, що раз я не шукаю шляхи вирішення проблеми, яку створив мені «Ощад», і якої в інших банках взагалі не існує — то *** клієнт, а не банк.
16 апреля 2022, 9:01
«В будь-якому випадку, шляхи вирішення проблеми
клієнта мають шукати працівники банку»

Я вам навів варіанти вирішення вашой проблеми.
Хочете — вирішуйте свої проблеми самостійно.
Не хочете — сидіть та чекайте, поки банк щось сам вирішить.

Моя справа — запропонувати…
Вашу справа — погодитися чи відмовитися…
16 апреля 2022, 11:26
Я щиро дякую Вам за пораду щодо пересилання картки, однак ось так виглядав сьогодні мій діалог з манагером відділення «Ощаду» в реальному світі, а не в сферичному вакуумі «тупих питань».

— Ваш колега на гарячій лінії сказав, що кошти з рахунку можна зняти в касі з паспортом без наявності картки.
— Мені пох, що вам хто сказав — для зняття коштів потрібно, щоб картка була активована. Оскільки це не ваш випадок — нічого ви не знімете.
— Добре, наступне питання — в тарифах банку вказана можливість пересилання картки з одного відділення в інше, як цю операцію здійснити?
— Мені пох, що там в тарифах — в умовах воєнного часу ми картки між відділеннями не пересилаємо.
— Тобто я вірно розумію, що в мене тільки два варіанти — або рушати у Харків, або слідом за кацапським воєнним кораблем?
— Саме так. Дякуємо за звернення до «Ощадбанку», приходьте ще.

На жаль, після цього вже протягом двох годин намагання зв’язатися з гарячою лінією, щоб з‘ясувати зрештою, хто з двох *** , є марними. Як то кажуть — stay tuned.
16 апреля 2022, 12:15
Мені пox, що там вам розповів хтось
по телефону 0−800−210−800.

У Ощадбанка є послуги та є тарифи на ці послуги.

Також у Ощадбанку крім співробітників
«горячої лінії» є також і керівництво.

Харківське обласне управління
61003, м. Харків, майдан Конституції, 22
(057) 775−80−95
(057) 731−30−92

У понеділок зранку подзвоніть…
16 апреля 2022, 12:25
Дякую за інфу, в понеділок спробую зв’язатися.

Про всяк випадок для представників «Ощаду», який читатимуть цей тред: діалог в останньому коментарі - це художній виклад автора, пані Лілія спілкувалася цілком чемно та коректно, не зважаючи на те, що жодної корисної інформації надати не змогла.
16 апреля 2022, 22:42
Решение твоей проблемы. Раз сам догадаться не можешь…

1) Идешь в отделение и получаешь 4 последние цифры той карты которая в Харкове тебя ждет…

2) Звонишь с фин номера и через горячую линию устанавливаешь пин-код и самое важное проверяешь баланс после того как установишь пин-код. То что карта не на руках ничего не говорит. Все делаешь через бота, а не через человека. я думаю 3 грн тебе не жалко будет за проверку баланса…

3) Регаешся через новую прогу ощада и переводишь деньги на карту любого банка…
17 апреля 2022, 1:17
Дякую тобі, незнайомий добродію, це реально спрацювало.

Останні чотири цифри карти видно в онлайн-банкінгу, але ти правий — до танців з бубном навкруги телефонного бота я б сам не здогадався.
18 апреля 2022, 16:16
Окей, гарна система, але. Як це зробити з Італії? Дзвоню з фінансового номера з Риму, працівники бачать зовсім інший номер. Що робити?
18 апреля 2022, 18:10
Semicheva
«Дзвоню з фінансового номера з Риму,
працівники бачать зовсім інший номер.
Що робити?»

Подзвонити своєму мобільному оператору
та задати йому питання — чому номер відрізняється.
18 апреля 2022, 21:49
Эта тактика не является универсальной системой… Сама думай…

По поводу номера ной об этом в фейсбуке. Там есть страничка ощада. И там есть типа администратора. Он может тебе помочь…

Дело рук утопающих дело самих утопающих)…
18 апреля 2022, 16:11
Мені цікаво, а в Італію банк теж картку пересилає, чи у вас ліниві всі клієнти?
18 апреля 2022, 18:14
Картки пересилаються в межах України
та тільки між відділеннями Ощадбанку.

В Римі ще не відкрили Філію Ощадбанку…

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Сервіс та бізнес-процеси — на рівні середньовіччя