Банкомат не видав готівку, повертати відмовляються

OksanaD1980 11 апреля 2022, 15:26
Я, власник картки Ощадбанку тимчасово знаходжуся за кордоном. Картка знаходиться на Україні в батьків. Сьогодні зранку вони хотіли зняти готівку 2700 грн. під час операції вимкнулося світло і відповідно банкомат не віддав готівку, але в додаток Ощадбанк мені прийшло повідомлення про успішну операцію. Спеціаліст в банку сказали що нічим допомогти не можуть, так і буде, теж саме сказали на гарячій лінії, тому що, я власник картки маю написати в Україні заяву на розслідування, не пізніше 120 днів. Дуже прикро, що 120 днів я не матиму можливості повернутися додому і питання залишається невирішеним. А ще працівник гарячої лінії порадив звернутися до комунальників і розібратися з ними для чого вимкнули світло… от і все вирішення ситуації…а батьки за тих 2700 жили б місяць. Дуже прикро…дуже
12 апреля 2022, 9:15
У випадку спірної операції, власник рахунку пише заяву у відділенні, після чого проводиться розслідування. Якщо кошти не було видано, буде ініційовано їх поверненням після інкасації банкомату. Звернутися для оскарження операції має саме власник рахунку, така можливість відсутня в третьої особи.

19036256
19036256
12 апреля 2022, 1:31
Банк відповість,що передавати картку третім особам,хоч це і Ваші батьки-ЗАБОРОНЕНО,якщо хоча б було доручення нотаріально завірене,що Ви довіряєте знімати кошти.Батьки могли б щось вирішити з банком.А так,дуже не приємна подія.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Банкомат не видав готівку, повертати відмовляються