Картка киянина

Viktoria2 11 февраля 2022, 10:54
Отделение по адресу: Киев, ул. Елены Телиги, 35
Я звернулась до відділення ощадбанку оформити картку киянина. Мені сказали, що до цієї картки додається кредитна картка, яка пов’язана з карткою киянина. Я не розуміюсь на банківських справах і довіряю співробітникам банку, тож я оформила. Тепер менеджер банку вимагає, щоб я почала користуватись кредиткою, чи зняла з неї гроші, чи розрахувалась в магазині на 305 гривень. То як хочеш картку киянина, то влазь в борг до банку? Це знущання? На гарячій лінії мені відповіли, що ці картки не пов`язані, і я маю право не користуватись кредиткою і закрити рахунок. То навіщо так дурити людей? Що це за обслуговування? І що це за сума 305 гривень? Чому я зобов`язана влазити в борг до банку? Навіть невеликий? Поясніть будь ласка! Ще не отримавши картку киянина, я вже хочу взагалі відмовитись від будь яких послуг цього банку!
11 февраля 2022, 11:54
Доброго дня! Перепрошуємо за цю ситуацію. Звичайно, оформлення кредитної картки не є обов'язковим. Найближчим часом зв'яжемось з вами.

11 февраля 2022, 11:42
Чому світиться, що проблема вирішена, коли вона навіть і не починала вирішуватись? Проблема Н Е ВИРІШЕНА!
ccc2013
ccc2013
11 февраля 2022, 11:55
Ох уж эти планы по выдаче кредиток))))
11 февраля 2022, 12:16
Дякую за відповідь. А як щодо того, щоб вимагати від мене, і чомусь терміново, почати користуватись карткою, витрачаючи гроші, яких я туди не поклала? Тобто влазити в борг, навіть і невеликий?