Обман менеджерів одного з відділень банку

IgorMark 6 февраля 2022, 14:05
Кілька років користуюся кредиткою Мій комфорт ощадбанку (38% річних). На початку грудня двічі по вайберу прийшло повідомлення про можливість заміни на вигідніший кредит (виявилося в їхню сторону). Я зайшов у відділення і одразу був прийнятий менеджером, яка запропонувала закрити кредит Мій комфорт кредитом Кеш. Пояснювала, що по кредиту Кеш я буду сплачувати менші відсотки. Я повірив їй і погодився. Менеджер швидко провела всі операції з кредитними картками, роздрукувала договори і дала на підпис, я підписав, подякував і пішов, не взявши свій договір. Через кілька днів я забрав картку Кеш. При першій оплаті відсотки по Кеш Кредиту виявилися дійсно меншими, але на вайбер прийшло повідомлення про неможливість зняття більшої суми по кредиту з зарплатної картки. Я запідозрив щось не те і пішов у відділення банку, моєї менеджер не було на роботі, мене прийняла інша, відкрила мій кредит і була здивована малими відсотками. Передзвонила до моєї менеджерки, а вона сказала що все нормально, і на моє питання, яку суму я маю зарахувати на картку Кеш, сказала, що меншу і запевнила мене, що все добре. Я і заспокоївся, навіть забув про договір, якого не маю на руках.

Повернувся я до реальності, коли друга оплата відсотків пришла в два рази більша, ніж по кредитці Мій комфорт. Аж тепер я прочитав на сайті банку про кредит Кешем (виявляється 56%). Я вчора швиденько у відділення, моєї менеджерки нема, мене прийняла ще інша, сказала не дуже розуміється на моєму кредиті. Я запропонував їй подзвонити до моєї менеджерки, але всі працівники відділення говорили, що звязку з нею немає, і вони не знають, коли вона вийде на роботу (звісно я їм не повірив, думаю вона скривається від клієнтів банку). На моє запитання, як вирішити цю проблему, всі вони дружно запропонували мені закрити кредит Кешем і анулювати договір. Мені прийдеться так зробити (втрата грошей порівняно з кредитом Мій комфорт 10% — це за півтора місяця). Я сказав, що скарги заяви я все-таки відправлю. Сьогодні зранку мені позвонила менеджерка, стала переконувати в плюсах Кеш, я не захотів слухати її брехню, Запитав тільки, чому не маю договору на руках, відповіла, що забула мені дати і поставила в якусь папку.

Не вірте менеджерам ощаду на слово. Я по великому рахунку сам винен (кінець року, на роботі аврал, не мав часу). Не повторюйте моєї помилки і не втрачайте гроші на рівному місці. Буду закривати всі свої рахунки в цьому банку і ніякої співпраці з цими аферистами.
Зворотнього звязку з банком онлайн немає. Телефон гарячої лінії знущається (неможливо дочекатися спеціаліста дві години).
7 февраля 2022, 9:58
Доброго дня! Договір не обов'язково мати в поперовому вигляді, він розміщений на офіційному сайті банку: https://www.oschadbank.ua/credit/cash

Для уникнення непорозумінь, рекомендуємо ознайомитись з договором та основними умовами надання кредиту, а особливо річною відсотковою ставкою.

IgorMark
IgorMark
7 февраля 2022, 13:01
Наглість і некомпетентність працівників ощадбанку вражає. Що ж я тоді підписував у відділенні? Я навіть не маю графіка погашення кредиту. За вашим посиланням я свого договору не знайшов.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Обман менеджерів одного з відділень банку