Зникли з картки гроші

Furdyk 3 февраля 2022, 21:39
При розрахунку картою до 500 грн пін код не потрібний. Сьогодні стороні особа викрала мою картку за 13 хвилин здійснила 19 платіжних операцій на вагому суму грошей. У банку повідомили, що можуть мені лише видати нову таку ж картку, якою можна розраховуватись будь кому. За зняття залишку грошей через касу зняли комісію
4 февраля 2022, 14:36
Доброго дня! Втрата картки справді несе за собою фінансові ризики. Саме тому ми рекомендуємо якомога швидше заблокувати картку, коли було виявлено її відсутність. Це можна зробити в Ощад 24/7 або контакт-центрі за номером телефону 0800210800.

Сума операції, при проведенні якої запитується пін-код, залежить від налаштувань торгового терміналу, а не від картки чи банку.

В даному випадку рекомендуємо звернутись до правоохоронних органів з відповідною заявою для проведення розслідування за фактом шахрайства.

Ирина Артюхова
Ирина Артюхова
27 апреля 2023, 22:53
Доброго вечора сталась така ситуація мені люди кинули кошти за покупку кошти мали прийти на картку Ощад банку після пітвердження і авторизації мені надали одноразовий пароль смс я робила усе пошагово . Але на карті була сума у розмірі 3000 тис. Кошти автоматично з моєї карти були перевежині на іншу карту хоча я перевод не робила і також не прийшли кошти людські за їхню покупку у мени даного товару також рахунок мій заморожений на деякий час