Обмін монет

У мене питання до працівників ощадбанку. Якщо це державний банк, тоді чому відношення до людей скотське. Ми кидали в копілку копійки, вирішили здати перед святами. Попакували по номіналу, прийшли в ощадбанк, вистояли чергу 40 хв. і коли дали торбинку по 50 коп. касир сказав, що рахувати не буде, тому що залишилося 10 хв. до обіду, а ще що комісія за те, що вона перерахує копійки буде 50 грн. Що це за комісія така, поясніть, за перерахунок, це просто знущання над людьми. Там було 78 грн по 50 коп. і комісію я маю заплатити 50 грн. І це державний банк? Ми потім пішли в інший банк і там касир мовчки все перерахувала і видала кошти. БЕЗ КОМІСІЇ.
29 декабря 2021, 14:11
Доброго дня! Відповідно до діючих тарифів існує комісія за обмін монет, що перебувають в обігу. Обмін монет, що вилучені з обігу, здійснюється без комісії.

krv77
krv77
29 декабря 2021, 13:58
Да, есть такое дело…
Проще было бы найти киоск без терминалов. Да и в обычных магазинах многие еще наличкой платят…
А если у Вас в городе маршрутки по 8−9 грн, то водилы вам бы не только спасибо сказали, а еще и приплатили бы за мелочь по 50 коп