Отримання картки Киянина

20492942 22 декабря 2021, 11:02
Сьогодні, 22.12.2021 р., у відділені «Ощадбанк» по пр-ту Перемоги, 24 мала отримати картку Киянина. У відділення прийшла о 9.30. Черги до операціоністів не було. Та чекати, щоб мене прийняли, була вимушена довго. Операціоністи займалися своїми справами, не звертаючи увагу на клієнів. Після півгодини очікування сама попросилася до операціоніста, щоб вона подивилася, чи карта вже є на відділенні. Так, картка була вже у відділенні 16.12.2021 р., про що не було мені повідомлено. Роздрукувавши документ на отримання карти (це лише склало 3 хвилини), я підійшла до каси для отримання картки. І що, таж ситуація — касир з’ясовує по телефону якісь питання, не звертаючи на мене увагу. Деяки час почекавши, я пішла з віділення. У мене не було вже часу чекати. Прошу вас ставитися до часу клієнтів з повагою. Також прошу надати відповідь на мій лист.
22 декабря 2021, 15:08
Доброго дня! Перепрошуємо, що не вдалось отримати сервіс у відділенні. Його роботу вже перевіряємо, найближчим часом зв'яжемося з вами, щоб надати зворотний зв'язок.

Щодо інформування про можливість отримати картку, смс-повідомлення відправляється автоматично на фінансовий номер телефону, як тільки картку доставлено до відділення.