Шахраї!!

Anychenko 21 декабря 2021, 13:14
18.10 через термінал намагалася переказати кошти на картку 1000 грн. Першу купюру прийняло, друга застрягла в терміналі. За цей час заяву на повернення коштів переписувала три рази (перший раз перевірила — з терміналу купюру дістали!!!).заставили відкрити рахунок та термінову картку (оскільки мені розповідали, що по іншому не можуть повернути кошти). І при цьому повідомили що знімається комісія за зняття коштів 😤. Щоб повернути свої кошти, я ще маю заплатити комісію!!! На питання, чому не видадуть через касу (оскільки я не хотіла відкривати рахунок, і тим паче обзаводитись карткою Ощад), не маю права!!! В правилах цього пункту взагалі не найшла. І ось!!! Пішов другий місяць — а грошей не має. Питання: ЧОМУ!!! Я не можу повернути власні кошти??? А застерігаю всіх — НЕ звертайтесь до цього банку!!! Якщо хочете подарувати кошти — краще внесіть на благодійність!!!
21 декабря 2021, 14:00
Доброго дня! Після розгляду спірних операцій кошти повертаються саме на картковий рахунок. Тому якщо його немає, необхідно відкрити. Це можна зробити миттєво і безкоштовно. Відкривається картка, яка називається «Моя картка», зняття готівки тут також без комісії: https://www.oschadbank.ua/card/my-card Після отримання коштів, за бажанням, ви можете закрити рахунок.

Пишемо вам в приватні повідомлення для уточнення.

Anychenko
Anychenko
23 декабря 2021, 12:47
Ви мені написали, що зняття готівки без комісії. Я тільки що хотіла зняти кошти, і з мене затягується комісія 15 грн!!! Брехуни