«Ощадбанк» не приймає паспорт у «Дії»

tayaki 7 декабря 2021, 14:15
Отделение по адресу: Киев, ул. Шелковичная, 20-А
Сьогодні, 07 грудня 2021 року, звернулася до відділення «Ощадбанку» для отримання уже виготовленої картки киянина. Мені повідомили, що для отримання потрібні паспорт та ідентифікаційний код. Паспорт у «Дії» приймати відмовилися, сказали, що потрібні «звичайні паперові» паспорт і код. Спитала, чи потрібен код, якщо в моїй ID-картці він уже зазначений. Так, потрібні ID-картка і паперова довідка про надання ідентифікаційного коду. Незважаючи на те, що усі ці документи я вже надавала для оформлення картки киянина, для її отримання знову потрібні саме «звичайні паперові»… Що б там НБУ не казав і не рекомендував щодо безпаперового документообігу, «Ощад» має власне бачення…
7 декабря 2021, 16:11
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. На даний момент банк працює над доопрацюванням програмних комплексів, аби проведення всіх операцій, що передбачають верифікацію клієнта, були можливими з використанням додатку «Дія». Як тільки це стане можливим, одразу проінформуємо наших клієнтів.

mlp711141
mlp711141
8 декабря 2021, 0:10
Как смарт-диссидент, я противник таких цифровых приложений как противоДiя. Я предпочитаю бумажные документы, а не документы в этом приложении. Я не отрицаю электронный документооборот, но пусть он будет в защищённых цифровых каналах коммуникаций, а не в этом дырявом шпионском приложении для дырявых шпионофонов. Я не против портала Дiя, но против одноимённого приложения. Я не против ID-паспорта, но против похищения данных, против передачи данных третьим лицам (особенно на условиях тех, кто их собирает — особенно если на упрощённых условиях, предусматривающих неограниченную передачу данных, не спрашивая у меня каждый раз, зачем их передают или продают).

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / «Ощадбанк» не приймає паспорт у «Дії»