Снятие лимита для расчетов по коммуналке в интернете

NINONILLA20 20 ноября 2021, 17:42
Плачу коммуналку через Инет. Самостоятельно в Ощад24 на компе снимаю лимит и заметила, что на следующий день после расчетов эта функция не возвращается в исходное положение, т. е. лимит остается по-прежнему снятым. А как же безопасность? Получается, что нужно самому возвращать лимит «на место»?
Когда раньше звонила с просьбой снять лимит через Call-центр, озвучивалось следующее: «Ліміт знято до кінця поточної доби», и, действительно, функция «лимит» возвращалась. Почему такая разная реакция?
Получается, что мне нужно потом возвращать лимит «на место»?
22 ноября 2021, 11:05
Доброго дня! Так, в особистому кабінеті ви маєте можливість керувати лімітами як вважаєте за потрібне. Якщо повністю зняти обмеження в Ощад 24/7, ліміт не відновиться самостійно без вашої дії.

Звичайно, ми рекомендуємо встановити ліміти в цілях безпеки. Проте кожен клієнт сам вирішує як розпоряджатись даними обмеженнями.

Sharik1
Sharik1
20 ноября 2021, 20:20
Не знаю як на компі, а в додатку на телефоні чітко написано біля кожного ліміту — «в день», тому так, після проведення операції ліміт необхідно повертати назад, якщо таке потрібно.
NINONILLA20
NINONILLA20
20 ноября 2021, 21:20
Зараз подивилася в Ощад24 на комп і побачила, що ліміт повернувся до статусу, який був до зняття ліміту. Автоматично, тобто я нічого сама не робила.
19036256
19036256
21 ноября 2021, 17:50
Лімітом Ви куруєте самі, тоді коли Ви їх збільшуєте, то після оплати Вам самій треба повернути на ті ліміти, які Ви самі хочете, а не чекати, що за Вас банк зобов’язаний зробити. В цьому і є зручність, що Ви самі, без участі банку (без звернення до банку) змінюєте ліміти.
StarFighter27
StarFighter27
22 ноября 2021, 20:46
Лимитом управляете в кабинете лично Вы, и Вы сами несете ответственность за свои поступки и действия. Банк за вас это не сделает.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Снятие лимита для расчетов по коммуналке в интернете