Розміщення відділення банка

OksanaR1 9 ноября 2021, 15:52
У місті Авдіївка Донецької області відділення АТ «Ощадбанк» розташовано на першому поверсі житлового багатоповерхового будинку № 1 по вулиці Комунальна, вхід до відділення АТ «Ощадбанк» здійснюється через під'їзд будинку, тобто окремого (ізольованого) входу до відділення немає. Оскільки у місті лише одне відділення АТ «Ощадбанк», біля під'їзду, у під'їзді біля входу до відділення та на сходових прольотах до другого поверху включно, у часи роботи відділення, завжди скупчення клієнтів банку (особливо у негоду), що перешкоджає доступ до власних квартир мешканцям під'їзду № 2, по вул. Комунальна, 1 у м. Авдіївка, Донецької області, це створює негативну атмосферу та сприяє розвитку конфліктних ситуацій між мешканцями будинку та клієнтами АТ «Ощадбанк» (у під'їзді галасливо, під'їзд не закривається та засмічений). Також, в умовах поширення короновірусної інфекції це додатково створює загрозу для здоров’я як клієнтів банку, так і мешканців будинку.
Враховуючи вищенаведене, наголошую Вам на необхідність облаштування окремого входу до приміщення відділення АТ «Ощадбанк» у відповідності до Державних будівельних норм.
9 ноября 2021, 17:33
Доброго дня! На жаль, облаштувати окремий вхід до відділення немає можливості, оскільки прилегла територія не є об’єктом оренди АТ «Ощадбанк» і знаходиться у комунальній власності. Перепрошуємо за незручності. На сьогодні триває пошук інших приміщень для розміщення відділення.

9 ноября 2021, 17:44
Пошук інших приміщень для розміщення відділення
9 ноября 2021, 18:02
Пошук інших приміщень для розміщення відділення в місті триває не перший рік, ви порушуєте вимоги законодавства у тому числі доступ для людей з обмеженими можливостями, обмежуєте доступ мешканців до житла. Облаштувати окремий вхід можливо якщо звернутися до органу місцевого самоврядування. Але краще принести вибачення!
OkeyDoki
OkeyDoki
9 ноября 2021, 21:54
Ну так подай в суд.

Тем более я так понимаю это история уже идет не 1 год.

Или когда дело доходит до крайней точки. «Моя хата скраю — я нічого не знаю»
10 ноября 2021, 8:25
Спасибо за конструктивно решение проблемы