Не можу два місяці отримати картку

PerfilovViktor 8 ноября 2021, 16:07
Отделение по адресу: Сумы, ул. Ильинская, 49
Строк пенсійної картки закінчився ще у вересені 2021р. Про те що строк картки спливає ніхто не повідомив. Коли звернувся до відділення Ощадбанку у м. Суми на вул. Богуна 16 виявилось що автоматично картки в цьому банку не перевипускають. Сказали що потрібно чекати 30 робочих днів і отримувати картку потрібно на іншому відділенні у м. Суми на вул.Іллінській.Чому я повинен кататись по всьому місту щоб отримати картку? В той раз отримав пенсію в касі банку по паспорту. Пройшло вже два місяці, картки так і не має. Проживаю в селі, пенсію отримати не можу. Приїхати в Суми також. Це якийсь беспредел!!! Управи немає!!! Звоню на контакт центр спитати скільки щє чекати, адекватної відповіді не отримав, Кажуть це не так просто. Що не просто, картку перевипустити?
8 ноября 2021, 16:38
Доброго дня! Термін дії картки розміщено на самій карті. Отримати картку можна в обслуговуючому відділенні банку, або ж замовити пересилку в будь-яке інше зручне відділення. У відділення в межах області вартість доставки буде складати 30 грн., в іншій області — 75 грн. відповідно до діючих тарифів. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону, ми перевіримо, чи готова нова картка.
З повагою, команда Ощадбанку.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не можу два місяці отримати картку