Скарга на касира відділення Ощадбанку с.м.т. Володарка Київська обл.

Vidviduvach 30 октября 2021, 12:24
Я 20.10.2021в 14:00 (чек наявний) купувала долари у відділенні Ощадбанку смт, Володарка, Київська обл., вул. Кооперативна, 22,. У мене було 60 купюр номіналом 500 грн.-30 000 грн. Я дала касиру Фулей Наталії ці гроші. Вона видала мені 1130 дол. та дала здачі — 21грн.10 коп. та чек. Банківська машина все це перерахувала і я спокійно пішла додому.
Коли я знову прийшла через тиждень 28.10.2021 в 14:03 (чек наявний) в це відділення Ощадбанку поміняти ще гривні на долари,(приймала мене інший касир) проте Фулей Наталія у грубій формі, назвавши мене шахрайкою сказала, що у них 400 грн. недостачі і в цьому винна я, тому що минулого разу поклала у п’ятсот гривневі купюри 100 грн. і не вистачає 400 грн. і почала у мене в грубій формі вимагати гроші лякаючи поліцією до неї підключилися всі працівники відділення. Я зі сльозима на очах віддала 400 грн. з піднятим артеріальним тиском, накупивши ліків приїхала додому і відчувала себе облитою брудом, адже я прийшла у державну установу і вважаю, що якщо касир не дорахувала гроші, то це її провина, а не моя. Тільки вдома я пригадала, що в мене не було в той час 100 гривневих купюр. На мене психологічно тиснули і ще й до того ж я поспішала в справах, тому я віддала їм ці гроші і тільки вдома усвідомила як мене принижено.
Працівниця банку сказала, що події першого і другого дня зафіксовано на відеокамерах в тому числі, коли я давала 400 грн. у касу.
Звертаюсь до керівництва посприяти покаранню касира. Розглянути дане питання і прийняти певні міри!
1 ноября 2021, 14:51
Доброго дня! Дозвольте перепросити за цю ситуацію, її вже перевіряємо. Подібна поведінка працівників є недопустимою. Дуже вдячні вам, що детально описали інцидент. Найближчим часом надамо вам зворотний зв'язок.

З повагою, команда Ощадбанку.

19036256
19036256
30 октября 2021, 23:12
«Банківська машина все це перерахувала «, нажаль машина не відрізняє номинали купюр, може й купюру 100 вона могла порахувати як 500. Буде не легко довести Вашу правоту. Що камера покаже? Те що Ви віддали гроші, а касир уже у себе за вікном їх рахувала, на відео номіналів купюр може не бути.Нажаль.
Kava24170711
Kava24170711
30 октября 2021, 23:57
Машина відрізняє купюри,інакше для чого вона там! Це по перше. А по друге: у них табличка висить, що гроші перераховуємо, не відходячи від каси. Аферисти! Це банківська установа чи шарашкіна кантора? Кого вони на роботу набирають?!
1 ноября 2021, 17:29
100% згодна. Хай повертають кошти. Або заходити з правоохоронними органами і за надану моральну шкоду хай виплачують!
2 ноября 2021, 20:08
Шкода, що через кассира постраждали Ви
17 ноября 2021, 11:12
Дякуємо, що не залишили без розгляду дану ситуацію. Проблема вирішена!
20 ноября 2021, 13:11
Наказали Вашего обидчика?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Скарга на касира відділення Ощадбанку с.м.т. Володарка Київська обл.