Не раджу ставати клієнтом Ощадбанку

Ludmilla17 29 октября 2021, 16:20
Ощадбанк — один з найбільших державних банків України і один із найбільш недолугих: Офіційний сайт oschadbank.ua не працює, гаряча лінія — теж. Після відповіді консультанта і обіцянки з'єднати зі спеціалістом — мовчанка. У відділення по вул. Грушевського 34/1-А, в якому відкритий мій рахунок, теж неможливо додзвонитися, телефон не відповідає… Співробітники пояснюють це тим, що вони працюють з клієнтами. Тобто людину, яка телефонує — банк не вважає своїм клієнтом!
Я не знаю іншого банку, в якому, щоб достроково погасити кредит, необхідно писати письмову (!) заяву на папері (!!) — і це в епоху цифрових технологій і «Держави в смартфоні»!!! Більше того: Вже тиждень не списуються гроші, які я направила на часткове дострокове погашення кредиту!
Хочеться швидше закрити кредит і тікати з Ощадбанку якомога далі
1 ноября 2021, 14:28
Доброго дня! На даний момент сайт банку працює в штатному режимі, як і контакт-центр. Перепрошуємо, якщо не вдалось отримати сервіс вчасно.

Стосовно телефонного дзвінка до відділення, хотіли б зазначити, що в період високої завантаженості пріоритет надається обслуговуванню клієнтів, що звернулись особисто. Сподіваємося на розуміння.

Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію щодо дострокового погашення кредиту. Перегляньте, будь ласка.

29 октября 2021, 17:52
«Офіційний сайт oschadbank.ua не працює»

Новый сайт Ощада работает по ссылке https://www.oschadbank.ua/
Старый сайт Ощада работает по ссылке https://old.oschadbank.ua/ua

Если не умеете пользоваться интернетом,
скопируйте ссылки из моего комментария
и сохрание их в избранном…
19036256
19036256
30 октября 2021, 19:21
Сайт «oschadbank.ua» ПРАЦЮЄ.Мало того, и старый и новый сайты у меня РАБОТАЮТ одинаково хорошо. Добавился помошник oschadbank.ua/chat, чат -бот онлайн, вводите 4 последние цифры карты и задаёте вопросы (это к «в епоху цифрових технологій «).

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не раджу ставати клієнтом Ощадбанку