Банк не дає користувачам дізнатись потрібну інформацію

zankivoleh 3 октября 2021, 17:49
Жахливий банк і додаток. Я вирішив перевести 20 000 грн на карту іншого банку. В вікні переказу була інформація «…в межах єдиного ліміту по рахунку 20 000 грн./міс. — не тарифікується». Звичайний користувач, такий як я, зразу подумає, що сума від 20 000 грн в місяць буде без комісії. Проте після переказу я отримав комісію на 205грн, просто супер. Після дзвінка в підтримку мені сказали, що у мене не така карточка. Тоді у мене питання до банку. Якого ***** ви не повідомляєте користувачів, перед транзакцією, що буде знята сума ***грн після неї. І навіть якщо у мене не той вид карти, то чому мені показують ту інформацію, яка не призначена для мене.
Дякую дорогий ОщадБанк за «прекрасний» сервіс, я заблокую та викину вашу карту в смітник.
4 октября 2021, 10:03
Доброго дня!
Комісія стягується відповідно до діючих тарифів, за якими обслуговується рахунок.

В Ощад 24/7 зазначається комісія для декількох тарифних пакетів «Мій комфорт», «Моя картка», «Дитяча картка». Перевірити ваш тарифний пакет можна в Ощад 24/7, чат-боті або контакт-центрі за номером телефону 0-800-210-800.

В чат-боті існує розділ «Мої тарифи», в якому зібрано тарифи саме за вашим тарифним пакетом: https://oschadbank.ua/ua/chat

McDonalds
McDonalds
3 октября 2021, 19:06
А скачать и почитать тарифы видимо не судьба?

Качаешь ''Тарифи чинні'' — открываешь «Моя картка» — и читаешь сноску № 13.

Не благодари)
efess
efess
3 октября 2021, 19:22
1% +5 грн.
19036256
19036256
4 октября 2021, 11:35
«я заблокую та викину вашу карту в смітник.«не делайте очередную глупость, потому что-- «Як не платити за обслуговування банківського рахунку, яким не користуєтесь? Якщо ви не користуєтесь карткою більше 12 місяців (жодного зарахування чи списання), стягується комісія 100 грн/міс. Три варіанти як не платити цю комісію: відкрити онлайн-депозит в Ощад 24/7; розрахуватись карткою хоча б один раз протягом року; звернутись у відділення банку, щоб закрити рахунок.»Выкинуть и блокировка карты не влияет на начисление комиссии на неактивный счёт.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Банк не дає користувачам дізнатись потрібну інформацію