Зняття арешту з рахунку

ovsej 20 августа 2021, 13:00
Ситуація наступна: Вчора мені через даний сервіс звертався в банк що до зняття арешту з зарплатної карти, надали відповідь що постанова в банку, опрацьовується і арешт буде знятий на протязі доби. Пройшла доба, арешт не знятий. Знову звертаюся через даний сервіс в Банк, відповідь надійшла що виясняють, зачекайте, чекаю вже 4 годину, відповіді немає, на гарячу лінію телефоную-ніякої інформації надати не можуть. Сьогодні п«ятниця, потім 4 дні вихідних (в Банку вони вже напевно наступили), якщо мені не знімуть арешт з рахунку, значить я і мої діти проведемо вихідні без коштів, через недобросовісне виконання працівниками банку своїх обовязків, та ще й інформації ніякої не надають, просто формальні відписки.
20 августа 2021, 14:23
Доброго дня! Як правило, арешт з рахунку знімається того ж дня, коли постанова від виконавчої служби надійшла до банку. В деяких випадках процедура може зайняти два-три дні, але не більше. Зі свого боку виконуємо процедури максимально оперативно. Банк не зацікавлений в тому, щоб рахунок залишався арештованим.

23 августа 2021, 17:39
А я думаю, що банк дуже зацікавлений в арешті рахунків, або його персонал не виконує свою роботу. Лист виконавець відіслав ще 27.07.2021 сьогодні вже 23.08.2021, а рахунок досих пір не розблокували. Буду подавати до суду тому що маю на утриманні четверо малолітніх дітей, троє з них школярі, винаймаю житло, працюю на офіційній роботі. Якщо я не буду виконувати свою роботу- мене звільнять так що буду усіма способами добиватися звільнення працівників, які відповідали за розблокування саме мого рахунку
Oleksiy Позняк
Oleksiy Позняк
30 июня 2023, 8:28
Вітаю, ви перед тим як відписувати як правило налагодьте роботу! Це єдиний банк з усіх, де 5й день не розблокували та видно що не поспішають. І абсолютно байдуже що це карта зарплатна військового на яку живе сім'я з мал дітьми! 26.06 23 виконавча в 11−20 надіслала лист на зняття арешту. На гарячий лінії ощадбанку говорять що у нас займається окремий відділ в порядку черги очікуйте ніякої інформації не дають!!!
pi4kurenko
pi4kurenko
15 июля 2023, 8:09
На протязі якого часу банк розблоковує рахунки?якщо виконавиць виніс постанову про закриття виконавчого провадження 21.09.22 а рахунки на сьогодні 15.07.23 досі не розблоковані,виконавиць уже тричі відправляв копію постанови на банк. А ваш «гарний банк «не може ніяк рахунок розблокувати. В ЕСВП провадження закрите які вам іще треба документи