Цілковита відсутність зворотнього зв’язку

Atram 18 августа 2021, 10:11
Вже майже три тижні (з 30 липня) чекаю відповідь на мої звернення (через ощад24, чатбот, імейл) в Ощадбанк. Тиша і повне ігнорування…
Суть мого звернення — з мого кредитного рахунку знято відсотки, хоча кредит погашено до закінчення пільгового періоду — що це за відсотки? Чому? І як я можу закрити цей рахунок онлайн (перебуваю зараз за межами України), щоб якимось дивним чином з мене далі не знімали відсотки?
Може ощадбанк «снізойдьот» і тут мені відповість…
18 августа 2021, 11:49
Доброго дня!
Подібна ситуація зі списанням відсотків може виникнути, якщо платіж для збереження пільгової дати було внесено не повністю, або невчасно. Для того, щоб перевірити, яка саме ситуація склалась, зателефонуйте, будь ласка, до контакт-центру банку. Оператор перевірить, в якій сумі та коли було внесено платіж і зможе зорієнтувати, чому пільговий період не було збережено.

Номер контакт-центру для дзвінків із-за кордону: 044-363-01-33. Вартість дзвінка за тарифами оператора.
Є можливість зателефонувати безкоштовно через сайт банку: https://www.oschadbank.ua/
Тут потрібно обрати розділ «Підтримка online» та авторизуватися за допомогою коду з смс, що надійде на ваш фінансовий номер телефону.

Для повного закриття рахунку необхідно звернутись до відділення банку, де його було відкрито. Якщо зараз такої можливості немає, для того, щоб відсотки за користування кредитом не нараховувались, необхідно його погасити. Тобто поповнити рахунок на суму, що була використана.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Цілковита відсутність зворотнього зв’язку