Увага, будьте обережні зі своїми персональними даними!!!

DuDe123 9 августа 2021, 15:34
Звертаюся до всіх громадян — клієнтів український банків (як дійсних, так і потенційних), що окремі фінансові, владні установи та інші юридичні особи з незрозумілою метою, без будь-яких застережень та пояснень і явно в супереч інтересам громадян, збирають ЧИСТІ СКАН-КОПІЇ ваших документів (паспорт, довідка при присвоєння ідентифікаційного номера та інші), які можна потім використовувати без вашого відома та згоди і проти ваших фінансових і майнових інтересів, а саме: оформлення кредитів у «не чистих на руку» банках та кредитних спілках, або відчуження вашої власності через таких саме нотаріусів та інші операції з їх використанням.
Недавно, з метою стати клієнтом, я звертався у відділення Ощадного Банку, але мені було відмолено у можливості стати клієнтом цього банку, без надання можливості працівникам банку власноручно зробити ЧИСТІ СКАН-КОПІЇ з оригіналів моїх документів і без жодних адекватних пояснень. На мої пропозиції, з метою захисту моїх власних інтересів, надати їм, або паперові копії документів ПОГАШЕНІ власноручним підписом і датою, або самостійно зроблені ПОГАШЕНІ відповідними ВОДЯНИМИ ЗНАКАМИ їх скан-копії, я отримав відмову. На мої аргументи, що в інших фінансових та владних установах такі способи ідентифікації особи приймаються, я отримав відповідь, що це вказівка керівництва цих банків.
На моє переконання такі дії працівників банку мають всі ознаки ШАХРАЙСЬКИХ дій з метою заволодіння персональними даними громадян України і їх акумулювання.
Прошу представників банку пояснити цю ситуацію.
9 августа 2021, 16:26
Доброго дня! Для відкриття рахунку до банку необхідно надати оригінали паспорту та ідентифікаційного коду. Працівник банку дійсно сканує документи, відповідно до встановленої процедури. Таким чином відкриваються фактично всі рахунки в банку.

Стосовно оформлення кредитів без відома клієнта або ж відчуження майна — така інформація є не більше, ніж міфом. Банк надає послуги відповідно до Договору комплексного банківського обслуговування, яким чітко визначено умови взаємодії обох сторін. Крім того, банком гарантовано збереження даних, таємниці банківського рахунку, операцій по ньому та відомостей про клієнта. Працівники банку несуть кримінальну, цивільно-правову та дисциплінарну відповідальність за збереження банківської таємниці.

9 августа 2021, 16:34
Відповідь представників банку про якісь «гарантіїї» не більше, ніж слова… Чому ви не приймаєте погашені сканкопії, як в інших банках? Чому ви ігноруєте інтереси та перестороги громадян? Чому ви на цій підставі відмовляєте громадянину в своїх послугах?
19036256
19036256
9 августа 2021, 18:47
Копії без оригіналів нічим не завадять. Рахунок не можливо відкрити без орігіналів документів.А де можливо щось оформити без оригіналів, а тільки при наявності копій?НІ ДЕ. Я сім років назад відкрила в Ощадбанку рахунок, мені нав’язали кредит, від якого я відмовилась,і одержала про це довідку.Не накручуйте себе, нічого не станеться.Інакше прийдеться Вам шукати інший банк, бо в цьому банку тільки так, при Вас сканують копії з орігиналів.
10 августа 2021, 11:59
Якщо Ви колись мали справу з ПриватБанком, то не могли не помітити, що при здійсненні будь-яких операцій у відділенні банку, працівник робив ваше фото на планшет, а знаєте для чого? Щоб підтвердити, що це саме ВИ ОСОБИСТО прийшли з вашими документами!!! А тепер згадайте в яких ще фін. установах Вас фотографували при оформленні? Це Вам відповідь на Вашу не обережність…
OkeyDoki
OkeyDoki
9 августа 2021, 18:48
Че Вы раньше времени начал ныть. После того как отсканируют документ поставят штампы и там спокойно поставишь подпись ты и работник который открывает счет.
10 августа 2021, 11:17
Ви очевидно просто плутаєте паперові копії з електронними копіями, якщо в цьому не розираєтесь, те не треба і лізти зі свохми порадами і тыканням. Тыкайте комусь іншому…

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Увага, будьте обережні зі своїми персональними даними!!!