Некваліфіковані працівники.

skakunanna1989 17 июля 2021, 14:46
Віддали депозит по довіреності, будучи проінформованими що людина померла 13.11.2020. 22.12.2020 дали відповідь про наявність коштів, а 12.02.2021 по довіреності віддали досить велику суму у валюті. В інших банках з таким проблем не виявилося. Відразу як взнали про смерть власника депозиту заморозили усі рухи готівки і очікували правонаступника. В Ощадбанку що в Червоноград просто казали що діяли по дорученні. Їм навіть не вистачило розуму при видачі такої величезної суми перевірити причини цього. Коли попросила виписку рахунків виявилося що як правонаступник з усіма юридично оформленими документами я не маю права. Прийшлося аж 3 рази ходити до завідувача щоб він таки дав дозвіл на виписку. А Ви хоча б знаєте що з дня смерті всі доручення втрачають силу??? Цікаво як відбувається відбір персоналу, чим керується політика безпеки ощадбанку?
19 июля 2021, 13:59
Доброго дня! Хотіли б перевірити ситуацію детальніше. Будь ласка, напишіть нам в приватні повідомлення ПІБ власника рахунку. Наперед вдячні.

17 июля 2021, 22:24
Цікаво почути коментар банку.
19 июля 2021, 12:42
Дуже цікаво те, що доручення їх внутрішнє і одного разу кажуть один рік, а наступного зовсім інший.
19 июля 2021, 22:40
Є різні доручення: внутрішньобанківське і нотаріальне. Так, нотаріальне діє, поки живий довіритель. З внутрішньобанківським питання.
20 июля 2021, 8:06
Але чомусь в Альфа банку з депозитом проблем не виникало. Я думаю що закони України діють на всі банки на її території однаково.