Карта киянина

0973954243 9 июля 2021, 17:30
Отделение по адресу: Киев, ул. Братиславская, 30
Вийшла на песію. Прийшла в банк оформити карту киянина. Ну типова процедура.Сказали. що потрібно неодмінно робити загальну карту. тобто карта для виплат пенсіїї і карта киянина два в одному. Що по іншому не можна. Вліпили кредитку.Іначе карта не запрацює.Як потім виявилось, що це неправда. Песію з пошти перевили на цю карту.Ну.не смертельно.Але.Картка киянина була активна. все нормально.І тут почалось. спочатку нормально більш менш працювала. А потім просто перестала реагувати на валідатори.спочатку в метро. а потім і в наземному транспорті.Бігала разів 10 в банк.сказали. що так буває…Ал еж не постійно!!! Складалося враження, що прикладала до валідатора календарик. Праціники метро сказали. що вона просто наче розмагнічена.Вчора таки в банку рішили зробити мені нову і розділити.але вже звернулась в інше відділення.Тобто окремо буде карта киянина і окремо карта для виплат. Може таки запрацює…а.начебто за нову треба платити 50 гривен. Це якщо я буду міняти їх кожний місяць, то яка вигода? .І з чого ці картки роблять??? при мені троє людей з такою ж проблемою. Картки просто не реагують.І чому так мало банкоматів? Взагалі в баноматах яких банків можна зняти без комісії? А щодо працівників банку то притензій немає.Вічливі.От тільки не треба обманювати про кредитки.
12 июля 2021, 11:04
Доброго дня! Дякуємо вам за опис ситуації. Оформлення кредитної картки дійсно не є обов'язковим. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення, до якого саме відділення звертались. Ситуацію з якістю обслуговування перевіримо та зробимо все необхідне, або подібні випадки не повторювались в майбутньому.

Для здійснення пільгового проїзду по картці киянина не неї записується спеціальний транспортний додаток, технічною підтримкою якого займається
КП «ГІОЦ» за номером телефону +38 044 366 5555.

У випадках виникнення складнощів із використанням пільгового проїзду рекомендуємо:

1. Зателефонувати до контакт-центру Ощадбанку за номером телефону 0-800-210-800, аби перевірити, що картка активна та не заблокована.

2. Звернутись до технічної підтримки КП «ГІОЦ».

9 июля 2021, 21:04
Я бы посоветовал токеизировать карту при помощи Google Pay или Apple Pay,
но при оформлении пенсии смартфонами с NFC-модулем не обспечивают…
10 июля 2021, 11:54
Даже и не думала, что так можно.