Виплата залишку субсидії

natatella 30 июня 2021, 20:15
Пояснення щодо узгодження виплати фінального залишку по субсидії виглядає необгрунтовано і складається враження, що комусь вигідно, щоби залишки виплачувати невизначений час, може задля того щоби відсотки наколядувати декому? Саме вже визначення терміну після 10 липня неконкретне, адже це може бути і в грудні… Чому команда банку не напише конкретну дату, а не у червні, потім після 10 липня? І що до кінця червня, як було повідомлено заздалегідь Ощадбанку і Мінсоцполітики не вдалося узгодити алгоритм дій щодо виплати?
Брехня і афера
OschadbankUA 1 июля 2021, 9:52
Доброго дня.
В процесі монетизації субсидій/пільг банк проводить виплату не одноосібно, а спільно з державними органами. Як тільки всі моменти буде врегульовано, кошти будуть виплачені та зараховані на рахунки клієнтів. Орієнтовно це буде після 10.07.2021. Рекомендуємо очікувати смс — повідомлення.

30 июня 2021, 20:29
Вы правы… нас имеют за недоразвитых в этом случае…
30 июня 2021, 20:31
Полистайте коментарии за прошлый год. Проблема с выплатами была и тогда, правда выплатили 29го, но не всем. А те, кто не получил 29го, ждал потом по пару месяцев с бесконечными походами с банка в соц и бесконечными звонками на горячую линию… Ничего удивительного в общем, печально только то, что за год стало только хуже.
30 июня 2021, 20:44
Нужно много обращений от граждан и вмешательство независимых журналистов… под лежачий камень вода не течет. Сидеть и ждать молча не годится после сегодняшнего обмана!!!
30 июня 2021, 21:02
Массовые жалобы в НБУ, благо они работают исправно, можно подать онлайн.