Найгірший банк в історії

Після спроби відновити пароль до ощад24, як потім виявилось, мені заблокували доступ до ощад24, тому що запідозрили підозрілу діяльність. Окей, допустим. А далі почалося найцікавіше, телефоную на гарячу лінію, де мені повідомляють, що по телефону розблокувати доступ не можливо, треба кинути всі свої справи, відстояти довжелезну чергу і звернутись у відділення банку, це викликає подив, але це ж ощад, що ще можна було очікувати, робити нічого, пішов, але виявляється і це не все, просто звернувшись у відділення цю проблему не вирішити, спеціаліст тільки може оформити заявку, яка потім буде розглянута службою безпеки банку і скільки це буде тривати, ніхто не знає, пройшло вже 3 дні, а далі вихідні і я підозрюю що відповідь, я теж не отримаю.
Звернувшись до банку з цього питання, мені повідомили що вони не вбачають в цьому ніяких проблем і вважають це нормальним ходом справ.
Я навіть не впевнений що це підприємство можна називати банком.
Колись відправляв заявку на зворотній зв’язок для консультації на отримання кредиту, на першу заявку мені так і не перетелефонували, на другу заявку зателефонували через півтора тижні, я вже встиг взагалі забути.
Члени правління державним банком, Вам не соромно серед своїх колег, що банк надає нікчемний сервіс?
23 апреля 2021, 12:46
Доброго дня! Хотіли б перевірити ситуацію детальніше. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону, а також адресу відділення, до якого звертались.