продовжують нав’язувати свої страховки!

Julia77 10 апреля 2021, 12:22
Рік тому я вже писала скаргу, коли працівниця банку впевнила мене, що без страховки я не зможу отримати переказ, за який, наголошую, вже попередньо оплатив відправник. По незнанню я повелась на ці «вимагання». Але розібралась дома, що це страхування здоров’я і немає ніякого відношення до переказів Вестерн Юніон. Сьогодні знову касирка вимагала страховку, за отримання переказу, або так або ніяк, сказала вона. Прошу керівництво банку в відділення в м. Корюківка прийняти заходи і провести роз’яснювальні роботи зі своїми працівниками і перестати вимагати і «оббирати» населення. Я розумію що вам потрібно виконати ваш план, але страхування це добровільний захід, а не примусовий.
12 апреля 2021, 10:37
Доброго дня! Приносимо вибачення за дану ситуацію. Звичайно, оформлення страхування не є обов'язковим. Обов'язково проведемо роботу з працівниками, аби не допустити подібні випадки в майбутньому.

Дякуємо вам за зворотний зв'язок.
З повагою, команда Ощадбанку.

10 апреля 2021, 15:42
По таким вопросам писать надо сюда:

10 апреля 2021, 17:14
А руководство само заинтересовано в продаже этих страховок, потому над ними стоит высшее руководство и поэтому и нагибают кассиров. И никакие меры тут не помогут
10 апреля 2021, 17:25
«И никакие меры тут не помогут»

НБУ может помочь, но для этого надо
ставить НБУ в известность о существовании таких проблем…
OkeyDoki
OkeyDoki
10 апреля 2021, 21:55
Ну если НБУ начнет решать проблемы то у нас банков никаких не останется. Потому что первая задача банка продать продукт в т. ч. страховки).
11 апреля 2021, 11:40
В НБУ прекрасно об этом знают, но все эти жалобы спускаются в корзину либо наказывают пешек
11 апреля 2021, 18:30
По жалобе на форуме Минфина
даже пешек не накажут…

Так какой смысл жаловаться
на форуме, разве чтобы другие узнали…

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / продовжують нав’язувати свої страховки!