ФІНАНСОВІ ШАХРАЇ

Anychenko 7 апреля 2021, 17:40
Це просто жах. В мене захворіла бабуся, яка проживає в м. Буча, і за генеральною довіреністю попросила зняти кошти з книжки. Через хворобу вона з квартири не виходить з 2018 року. Сумма більше 40 000 грн. 1 лютого 2021 р я звернулася до відділення банку в м. Києві, де і з’ясувалося, що кошти були зняті в період з липня 2019 до грудня 2019. Я подала заяву, що кошти бабуся не знімала і більш ніяких документів вона не підписувала для зняття коштів. 10 лютого мені передщвонили з відділення м. Ірпінь та попросили написати ще одну заяву. Розслідування банку продовжилося до 10 березня 2021 року. 11 березня подзвонили з банку і повідомили що розслідування закінчене і для повернення коштів потрібно під'їхати написати ще одну заяву, куди повертати гроші. Сказали що до кінця березня кошти будуть повернуті. На сьогоднішній день ні грошей, нічого. То вони кажуть що людина, яка мала б підписати заяву для повернення коштів захворіла і кошти будуть у квітні, то через годину передщвонили сказали що кошти повернуть взагалі ЧАСТИНАМИ… 02 березня 2021 року я звернулася до першого відділення, де писала першу заяву, при мені передзвонили в головний офіс де і повідомили, що розслідування ЗАКІНЧЕНО!!! і передано справу до іншого відділення. А 6 квітня отримала листа від 26 березня 2021 р. що розслідування ще йде, листа якого я бачила 02 березня в електронному варіанті від 16 березня 2021 року!!! Це жах!!! Банк просто грабує літніх людей, людей які по копійці відкладаю свої кошти!!! І нічого не можна добитися!!!
7 апреля 2021, 18:08
Доброго дня! Хотіли б розібратися в даній ситуації. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та вашої бабусі, а також ваш номер телефону та адресу відділення, в якому відкрито рахунок.
Минфин
Ответ администратора
7 апреля 2021, 18:59
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 07.04.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.

Anychenko
Anychenko
18 апреля 2021, 16:23
Просто жаааах. Ні грошей, нічого!!! Минуло 2,5 місяці і немає можливості повернути свої кошти. Прошу допомоги!!! Порадьте що робити!!!