Відсутність переказів на картку іншого банку

sirius88 29 марта 2021, 14:51
На протязі місяця (а можливо вже й більше) я не можу перевести власні кошти зі своєї картки ощад банку на картку іншого банку через кабінет в ощад24. Всі ліміти відключені, обмежень по картці не має, оператор підтвердив те що в них там фахівці розбираються з проблемою… ну видно добрі фахівці, які вже місяць розбираються. Банк-***!!! Що то за банк, що я не можу своїми коштами розпоряджатися. Вставив картку в банкомат в іншій країні щоб подивитись баланс, так навіть за це знімає комісію, щоб я подивився баланс. Сервіс-0, обслуга-0!!!
29 марта 2021, 20:32
Доброго дня. Перевірили інформацію, Вам необхідно повторно зателефонувати до контакт-центру для отримання консультації та деактиваціі обмежень.
Стосовно перевірки балансу, рекомендуємо використовувати Ощад 24/7 або чат-бот, там перевірка балансу безкоштовна.

19036256
19036256
29 марта 2021, 16:08
В Ощад 24, я с пенсионной карточки спокойно перевожу деньги (с комиссией от Ощадбанка-это есть), может зависит от суммы? А проверка баланса в банкомате любого Украинского банка ПЕРВЫЙ И ОДИН РАЗ в день БЕСПЛАТНО, следующие запросы платные. А в каком банке за границей можно посмотреть баланс без комиссии? Проверяйте баланс карты Украины в Украине, и будет операция бесплатной.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Відсутність переказів на картку іншого банку