Мошенники

andrey8607 18 марта 2021, 22:25
перевел деньги 550+5 грн комиссия с ПриватБанка на карту 5167 8031 1756 4547 Пономарев Ю Д,
Деньги за товар, после человек просто меня заблокировал
OschadbankUA 19 марта 2021, 10:24
Доброго ранку!
Банк зацікавлений в тому, щоб оберігати своїх клієнтів від шахрайських дій, і завжди працює спільно з правоохоронними органами для розшуку і затримання зловмисників, які чинять протиправні дії щодо клієнтів банку, але, на жаль, в описаній Вами ситуації банк обмежений у своїх можливостях. Розслідуванням випадків шахрайства, а також розшук і затримання злодіїв, згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Цим займаються правоохоронні органи, а банк в свою чергу завжди готовий сприяти цьому будь-яким необхідним чином.
Для проведення розслідування за фактом шахрайства ми рекомендуємо Вам звернутись до правоохоронних органів, які можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію.

19036256
19036256
19 марта 2021, 1:36
Andrey8607, если Вы не знали, то я Вас расстрою, все банки не занимаются мошенниками, не блокируют их карты, не проводят розыск и возврат средств перечисленых самими клиентами. Приват, Моно и Ощадбанк все Вам ответят обращайтесь в полицию. О мошеннике лучше сообщить на той площадке, где Вы заказывали товар, а банку номер карты ничего не скажет, они не будут смотреть движение средств клиента, по заявлению .Их может заставить только суд.