У мене ще в квітні місяці цього року шахраї списали всю мою з/п, я звернулась і до поліції, і до банку. Поліція цим займається, а ось ваш великий банк мені сказав, що: ми тут до чого, це Ваше особисте діло. І, взагалі, в таких ситуаціях ощадбанк кошти людям не повертають! І тоді у мене запитання — ви так рекламуєте свої послуги, а де ваше Сб? Чи ви просто тупо списуєте з карток кошти і потім включаєте мороз? Чому інші банки думають про свою репутацію і людям повертають повні суми?!
Orusia89 30 июня 2023, 16:17
Доброго дня! Сьогодні всі працівники нашої організації отримали зарплату в інших банках ще з самого ранку, а ті хто отримує зарплату в вашому банку ще й досі не отримали, чому постійні затримки з виплатою?
Kinya1993 29 июня 2023, 19:06
29.06 хотів купити криптовалюту на Біржі Бінанс. Платіж заблокували за якоюсь компроментацією даних.
Підтверджую, щодо доступу до веббанку та карти. Нікому дані не передавались та не надавались.
Підтримка каже що без візиту до банку не вирішити це питання. Виїхати до України не можу, по особистим причинам
Найгірший банк, не рекомендую Нікому!
Прошу підтримку вирішити це питання в найкоротший термін
Nastia0706 29 июня 2023, 18:41
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Независимости, 7
Умови просто жахливі. Щоб відкрити карту для власного користування треба сплатит 70 грн, з чого раптом за саму карту треба платити? Тим паче умови цієї карти просто жахливі, де б ти не знімав готівку в касі чи терміналі комісія 1%+ 5грн, при переказі на карту іншого банку таке саме, Це просто не помірні суми, за переказ 5000 комісія 55 грн. При знятті в банкоматі можно знімати лише 50000 за день причому не одним платежем, а по 20000. Тобто комісія 515, якби знімали одразу все сума була б вже іншою. Питання чому тільки 50000 в день з банкомату? В касі треба замовляти гроші якщо хочеш брати більше ніж 20000, чому? Чому при переказі з картки на картку максимальна сума 29999 комісія за кожен переказ 3 гривні комісія, можна лише 2 такі платежі на день? Чому в віділенні банку не можно розрахуватись епл пей, тільки через якісь дозвільні документи і тільки 5000 гривень. Без відома знімаються гроші з картки поточної це як взагалі я тільки сьогодні відкрила картку і вже якісь списання. Хто вигадував вам ці правила?

З приводу відділення в якому була, це взагалі треш люди не знають умов карток і комісії. Сказали що в день в банкоматі можна знімати 100000 видає лише 50000. Мене не влаштувала комісія на картці, так мені апропонували щоб мені гроші скидали на карту для соціальних виплат. Це як взагалі такого ж не можна робити. І всі з таким не задоволеним обличчям відповідають це просто жах.
Triguba1993 29 июня 2023, 1:00
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Победы, 18
Недавно зробила картку в ощад банку, поїхала за кордон у відрядження. І тут мені приходять кошти на рахунок і протягом години з рахунку знімають всю суму ще й з плюсом які залишались на рахунку. Хто міг знати точну суму яка є на рахунку? Лише ощад банк! Хто має всі дані? Теж лише ощад банк! Тепер лише одна думка, нікому не рекомендую ощад банк м. Луцьк, пр. Перемоги. Там лише шахраї!!!
Sergeyyyyyyy 28 июня 2023, 21:35
Банкомат показал ошибку, естественно не выдал деньги, а с карты они снялись. Обратились по номеру который на банкомате сказали что обращайтесь в банк в котором выдана моя карта. Обратились… Сначала говорили «операция в розработке, деньги вернуться могут на счёт» на второй день сказали «операция прошла успешно, нужно писать заявление в банке на выяснение обстоятельств и возврат денег».Я на передовой, как мне здесь найти банк? Или нотариуса? чтобы написать доверенность на кого-то кто напишет заявление вместо меня. 20000 грн, это очень большая сумма.
oksanka1 27 июня 2023, 16:58
Нахожусь на временно окупированой территории Украины.есть большие проблемы со связью, и интернетом.единственный способ пользоваться картой, это оплатить по терминалу (где зарегистрирован терминал не известно), в конце марта, Я провела операцию по терминалу, и банк почему-то решил, что это мошенники.2 месяца я звонила, через веб звонок, и оператор мне говорил, что нужно позвонить с финансового номера.Но как? если связи нет.тем более Вайбер, телеграм на финансовый номер, Я неоднократно об этом говорила.разблокировать не получилось.я нашла связь, позвонила с финансового номера.продиктовала все данные, кодовое слово, дату и суммы последних операций.сколько денег на счету.тоесть Я, действительно совершала эти операции.Но некий оператор Роман, решил вобще заблокировать карту, т.к.у них светится, что операции были совершены не в том городе, который я назвала.я теперь должна явиться в банк.как? в луганской области, нет отделений ощадбанк.выехать не возможно туда где есть.я нахожусь в зоне боевых действий.сделайте видеосвязь, для жителей таких регионов, где нет отделений.много инвалидов, пенсионеров, которым вот из-за таких сотрудников поблокировали карты.единственный способ купить продукты, это оплатить через терминал.в чем моя вина, что я не знала, где зарегистрирован этот терминал? как быть в этой ситуации?
ваш банк дуже бистро може блокувати рахунки, а як розблукувати то ви не годні з 2021 року у вас висить постанова на знятя арешту
Tetiananemish 27 июня 2023, 13:04
Це жах, а не банк! Жахливий колл-центр! Не дозвонитися, дозвонишся так внятно нічого не скажуть! Я їм 2 года не користувалася як би ситуація позвонила дізнатися чи винна їм якісь гроші бо не закрила рахунок так вони причипилися що б я їм номер карти сказала якої в мене 2 года немає, звоню з фінансового номера, всі документи на руках, пристали які останні операції проводила, я там помню, каже 2 года не користувалася і тепер нікоди і не буду! Жах просто жах, а ще кажу можна відгук залишити так трубку кинула, фу короче
PerepelytsynV 26 июня 2023, 18:33
Доброго дня!
Хотів би висловити подяку стосовно роботи керівника відділення за адресою місто Київ, вул. Григоренка 22/20.
Дуже вдячний за оперативне вирішення моєї проблеми, з приводу якої мене, я вибачаюсь, «футболили» на гарячій лінії та потім в податковій (куди мене відправили з гарячої лінії).
Зазвичай в ощадбанку відбувається все довго та, нажаль, не завжди професійно, але в даному випадку дуже вдячний, бережіть такого співробітника.
NataliUK 22 июня 2023, 20:58
Отделение по адресу: Киев, пл. Спортивная, 1-А
Доброго дня. Хотіла б дізнатися, на якій підставі, зменшили кредитний ліміт з 54000 грн. до 8000 грн. Зменшення відбулося без будь якого повідомлення від банку (я подумала, що це якесь шахрайство). Кредитною карткою користуюся, кредитна історія позитивна. Якщо можна, причина зменшення і якщо вже банк зменшує, то повідомляйте клієнта. А то як кредити пропонувати то дзвонять 100 разів, А тут «тихенько» зменшили і все! Висловлює своє невдоволення роботою з клієнтами!!! Дякую! Чекаю відповіді!
ОЛЕНА Луговська 22 июня 2023, 15:03
Моя мати відкрила пенсійний долларовий депозит в Ощад. в Харкові.
цього квітня депозит закінчився і ми звернулися до відділення (м Київ, Січових Стрільців 72) щоб зняти його.

отримати гроші мама не може і доси (майже 10 визітів в ощад банк (!!)):

1. в відділенні сказали, що видати не можуть з депозита напряму, а можуть відкрити картку, ми приїдемо отримаемо її і потім через декілька днів ми можемо зняти.
2. ми приїхали вдруге. отримали картку. (потім тре чекати було активацію)
3. ми приїхали в трете — зняти гроші. тут зясівалася, що робітник банку помилися — гроші треба замовляти (я питала — точно не треба попередній дзвінок, замовлення і тд)
4. окей ми замовили. приїхали вчетверте. —
нам сказали, що треба зняти ліміти на зняття.
ми зняли, але поки все зясовували- вуаля 17−03 — вже касса не видає…

5. потім зясувалася що ті ліміти по телефону що ми знімаемо — то ні до чого, а тре знімати в тому відділенні, де відкривали депозит (не картку).
(відділення в харкові не відповідає, його скоріше за все физично нема (воно на Білгородському шоссе, ** бнуті сусіди — дуже близько (((

Мамі 85 років. кожна поїздка — це великий стресс (ми живемо зараз Під київом)
кожного разу вона розуміе, що так просто Ощад банк гроші не віддасть.
(ЇЇ гроші)

у тепер зясовується — що все одно тре їхати у Харків в разтрощену квартиру, або в замінований дім (реально не знаю куди її послати)

і це в 21 му сторіччі.(КАК?, Ощад? как?)

ЧОМУ кліент банка ОСОБИСТО з паспортом і кодом з карткою в руках НЕ МОЖЕ ОТРИМАТИ СВОЇ ГРОШІ в КИЇВІ? ЧОМУ щоб «зняти лиміт» тре їхати в Харків в 85 років?

ПС- продоолжение марлезонского балета:
6. я такі дзвоню в Харків замовити гроші (Відділення Сумська ,59) і мені відповідають — окей, ми замовимо гроші але купюри будуть ДО 1996 року.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ОЩАД БАНКУ. може є якись там менеджер, хто відгуки читае:
1. Ви відмовляєте видати гроші пенсіонеру по паспорту коду картці і тд.
2. змушуюте їхати в небезпечну зону 85 річну людину.
3. де на протязі двох тижнів треба ходити кожен день іменно там отделеніе та отримувати там старі купюри до 1996 року.
CvMax 22 июня 2023, 3:50
У жены кредитная карта Ощадбанка, которую она использовала как копилку — т.е. раз в месяц переводила на нее небольшие суммы денег (от 400 до 2000 грн.) Неделю назад с ее Приватовской карты было произведено списание почти 14 тысяч гривен (никаких уведомлений не было), начали разбираться — оказалось, что деньги переведены на карту Ощадбанка. В процессе выяснения обстоятельств оказалось, что Ощадбанк «превратил» лежащие на счету деньги в почти 30 тысячный долг, ежемесячные пополнения были ВСЕ списаны и на текущий момент за картой числится ЕЩЕ чуть больше 13 тысяч, в счет которых и был осуществлен перевод с карты Приватбанка. Сотрудник местного отделения на все вопросы отвечает, что карта была получена в Луганской области, начисление долга было произведено наверху, а он ничего не знает и ничего сделать не может, цитирую: «где получали карту, там и разбирайтесь»
Operatorrr 17 июня 2023, 0:15
Отделение по адресу: Киев, ул. Алексеевская, 13-Б
Я більше ніж 7 років обслуговувався в Ощадбанку, по зарплатному проекту. Єдине що влаштовувало, це зняття готівки у будь якому банкомату без комісій. на цьому все! Під новими зовнішніми яскравими вивісками та яскравими іноваційними рекламами на фейсбук, ховаются у відділеннях ті самі люди, які по моїм враженням в 2023 році проводять бухгалтерію «вручну» на ватманах розміру а2… чому про це пишу, тому цей банк нічого не може зробити швидко та комфортно. Наприклад. «Ми обслуговуємо всіх у будь якому відділенні» — НІ — закрити рахунки: їдь у обслуговуюче відділення. Блокування карток за несанкціонований овердрафт в 0.12грн — не знаємо як поповнити. Клієнт з персональним обслуговуванням та платиновою карткою — ми тебе не обслуговуємо (тільки у відділенні де видали картку). Закрити рахунки і отримати кошти з залишків — чекай від 2 до 4 годин на схвалення. Черги, постіне «не тут» не можемо… та інше. А ще дуже відсталий онлайн банкінг! Та багато іншого… ви навіть не уявляєте з чим довелось зіштовхнутись. Тому декілька разів подумайте си потрібно вестись на рекламу чи знайти інший більш надійний банк який незнав «совдепії» та не має таких навиків.
Олена Проценко 16 июня 2023, 11:28
Вирішили ми купити авто з автосалону, запропонували кредит від ощад, 4 дні нам парили мозги, все їм не так було, бо ми з Донбасу ,(з не окупованої частини, і не з бойових дій) але ми всеодно по закону відносимося до ТОТ.
В нас була довідка впо з Запоріжжя, сказали переробити на Київ, переробили, сказали, що бізнес у нас на Донбасі і Харківщині, теж ТОТ.так що відмовлено. Чоловік ФОП гарно заробляє, є ще одне авто, ми хотіли взяти кредит на 2 роки з внеском 40−50%, нам ще й добавили що ми не платоспроможні, не зможемо платити по 20тис грн в місяць з доходами в майже 10 разів більше. А Що це за дискримінація людей з Донбасу і з окупованих територій і зон бойових дій ??? Хто може взяти кредит? Лише корінний киянин ??? Я в шоці, ніколи в житті не звернуся в цей банк, і всім розкажу.
Sergio1963 14 июня 2023, 20:16
Як Вимушено Переміщена Особа (читай — біженець з 2014 року), змушений на нещастя мати 2 карти Ощадбанку (для соцвиплат і пенсійну, бо в інших банках рахунки для ВПО відкрити не можливо згідно законодавчих постанов.)
14.06.2023 р. через додаток Ощад24, з карти для соцвиплат намагався оплатити комунальні послуги з власного рахунку, власними коштами в державному Ощадбанку, на рахунок ОСББ, також в державному банку АТ КБ «ПриватБанк».
Отримав повідомлення від системи що подібний переказ коштів не можливий!
Так само невдало спробував оплатити послуги в державному додатку ДІЯ з власної пенсійної карти.
На мій дзвінок в Ощадбанк, з цього питання, на номер 0 800 210 800, оператор Наталья, з перервами на внутрішні консультації, протягом 42 хвилин!!! пояснювала мені що:
1. Згідно постанови кабінету міністрів України 0637 від 05 листопада 2014 року! проплати на нібито довільні реквізити (під довільними реквізитами Ощадом малося на увазі ІВАN рахунок ОСББ UA693052… в державному ПриватБанку.) для власників карт ВПО — заборонені!!!
2. Аналіз оплати з моєї пенсійної карти Ощадбанку через додаток ДІЯ показав що оплата здійснювалася нібито на іноземний рахунок (в сумі 254грн.!) Яка теж заборонена!
Увага!!!
Мені були надані рекомендації:
а) Відкрити карткові рахунки в інших банках не як ВПО! і оплачувати послуги не як ВПО!
б) Зняти кошти з карти в банкоматі і оплатити послуги готівкою через касу банку!
НотаБе. Попросив прийняти скаргу на дії Ощадбанку і надати мені письмові пояснення в відмові платежів на електронну адресу. Чекаю…
ПиСи. З досвіду спілкування з подібними установами, всі сьогоднішні розмови з оператором Ощадбанку записані на диктофон в телефоні.
Irair 14 июня 2023, 18:40
Отделение по адресу: Киев, ул. Социалистическая, 2/4
Добрий день .10 травня у відділенні Ощадбанку по вул Соціалістична 2/4 замовляла картку киянина та на вимогу працівниці банку сплатила 70 гр у касу. Хоча я маю інвалідність 3 групи з дитинства та мала отримати її безкоштовно.Думала уїдливо гроші будуть на картці але звернувшись у банк у друге відділення мені сказали що ніяких грошей на картці нема і не було і все повинно бути безкоштовно.Хочу повернути 70 гр бо це обман співробітника банку
MariaProtska 14 июня 2023, 18:00
Он заслуженно считается худшим банком в Украине. Сегодня в очередной раз убедись в этом. Было совершенно мошенничество и единственное, что сделал менеджер, это сказал обратится в полицию. И ВСЕ!!! Никакой помощи в решении, хотя разрешить проблему было им посильно. Предложить все на клиента — вот их сервис и подход. Однозначно никогда и никому в жизни не посоветую Ощадбанк!!!
Dianka1995 13 июня 2023, 18:40
Отделение по адресу: Житомир, ул. Победы, 54
Тиждень як виконавча служба в ідправила постанову на розблокування рахунку! Ощад банк тупить не розблоковує рахунки не надає не яких даних, не можуть надати навіть даних по рахунку! Не говорять приблизно коли роз блокують! Я взагалі не розумію що це за банк! В мене соціальна карта в мене 5ро дітей і я не можу зняти кошти! З іншим банком таких проблем немає!
katerina1979 11 июня 2023, 16:44
Сьогодні у неділю я дізналася про блокування своєї пенсійної карти Ощадбанку через смс. Зателефонувавши на Г Л Ощадбанку мені повідомили оператори, що моя карта заблокована виконавчою службою! Якою саме службою і куди звертатися не уточнили, радили подивитися у реєстрі боржників. Щодо мене в будь-яких реєстрах немає жодної інформації і в єдиному реєстрі боржників також!!! Телефонувала в Державну виконавчу службу. Там також підтвердили відсутність будь-яких ВП щодо мене!!! Ощадбанк просто заблокував мою карту пенсіонера і вирішив таким чином проблеми держави залишивши мене без будь-яких засобів існування! Що коється в нашій країні, аааааа???
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝