Без зірок.БАНК даже банком, назвати не можна.

Женя Неклюдова 4 марта 2021, 20:34
Я замоаляла карту на получення дитячих, це те, що при народження дитини. Встановила додаток ощад 24, в користувалась… через деякись час знайшла там, що можна замовити до основної картки додадкову, скільки це буде коштувати в додатку не було написано, замовило, з мого рахунку списали 300грн. Я дзвоню, хочу зробити відміну мене, послали, сказавши, шо вони не можуть скасувати дію. Карту я так с банку і не забирала. через пів року мені на вайбер приходить смс, що я повинна заплатити 200 за картку, якої в мене навіть нема. Дзвоню, спочатку сказали що мене не чутно, що мені передзвони треба, передвонюю мені говорять, що це спочатку за випуск картки, потім, за користування (це при тому що вона досих пір лежить у банку), що все по договору, якого нема, бо все було онлайн… 500 грн. за карту, яку навіть в руках не тримаф,.А зараз ще з дитячих будут списувати, а дитячі це 860 грн. Нема слів.
5 марта 2021, 9:14
Доброго дня! Комісія за випуск картки списується не залежно від факту отримання її у відділенні, оскільки картка виготовляється персонально згідно вашого замовлення. Розмір комісії передбачено тарифами обслуговування: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
У разі виникнення додаткових питань щодо тарифів, ви завжди можете звернутись до контакт-центру або написати нам.

З повагою, команда Ощадбанку.

4 марта 2021, 21:30
Та что ж вы читать та не научились при открытие карты там же написано згідно тарифів банку. Это значит надо хоть на гор. линию позвонить уточнить

1) По поводу детей — не манипулируйте

2) Второе — даже если карты нет, а счет то есть за годовое обслуживание 200 грн.

3) По поводу договора и то что вы не подписывали, подписывали только в электронном виде, вы же вводили 4 цифры. Это же есть потверждение того что вы согласны открыть карту и счет.
Так что в отделение закрывайте счет.

4) И запомните на будущее: если не знаете то не лезьте чтобы потом не обвинять банк.

И сразу же по типичному ответу. Типа представитель банка и т. д. Нет, мне все равно на него я ищу неточности и поправляю их.) Можете считать меня альтруистом).
g007
g007
9 марта 2021, 19:43
Интересно, сколько комментариев безвозмездно настрочил, интеллектуал-альтруис" OkeyDoki? Может работа на ботоферме ЗЕ или Пороха выгоднее об… я авторов отзывов?
9 марта 2021, 21:12
Хаахахах,
н-да ботоферма это что-то новое)

Скажу по секрету мне нас… на политику. Потому что это корыто сами знаете какое, но в то же время какие там деньги крутятся)
И по поводу отзывов, прежде чем обвинять банк подумай что ты сам сделал для того чтобы не быть обманутым, а потом пиши что все плохие, а я святой).
А мне не лень лишний раз найти неточность в отзыве и поправить.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Без зірок.БАНК даже банком, назвати не можна.