Шахрайство

KaterinaS92 20 февраля 2021, 1:20
Я не можу повернути гроші з терміналу уже 15 днів, здавала виручку з магазину в якому працюю і термінал виключився на середині здачі, в термінал було покладено більшу половину суми, а це не менше ніж моя місячна заробітня плата. Через відсутність працівника який відповідає за термінали заяву на повернення було написано через 2 дні, потім складено її повторно тому що вона на розгляді до цього часу. Що мені казати своєму начальству? Я немаю такої суми і немаю чого її повертати з свого карману, скільки днів мені потрібно ше ходити в відділення Вашого банку, щоб мені повернули кошти? Чи потрібно вже звертатись вище щоб мене було почуто? Якщо до цього часу Ваш банк не повертає кошти з Вашого ж терміналу це рахується шахрайством, чому я як представник юридичної особи маю чекати стільки часу, якщо повернути їх мали не більше ніж за 10 днів. Якщо у Вас проблеми з обслуговуванням терміналу чого мене це має обходити? Поверніть будь ласка кошти, бо я буду вимушена звернутись до суду.
22 февраля 2021, 10:42
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ, номер телефону та адресу відділення, до якого звертались. Ситуацію перевіримо детальніше.