Ощад дно

K3041094mav 19 февраля 2021, 20:27
Звертаюсь повторно. Раніше я писала про свою проблему з відключенням смс банкінгу. Звернувшись у відділення я отримала відмову у відключені даної послуги. Теж саме мені і відповіла оператор контакт центру. Причина у всіх одна має бути у цьому місяці списання коштів. Як це так??? Выходить банк мені тупо впарює свій смс банкінг в якому я не потребую.
Банк мені отписує на самому сайті Мінфіна що відключити можна в контакт центрі!!! У якому контакт центрі якщо мені там відмовляюсять… Банк отписує одні фрази даже не читаючи моєї проблеми?
І взагалі як це так можливо, з зверталася 2 рази у відділення, 3 рази до контакт центру + писала скаргу уже тут. З 6 працівників банкцмені ніхто не може відключити смс банкінг. Так навіщо цим людям плати зарплату? Нехай ідуть в супермаркет на касу!!!
22 февраля 2021, 10:39
Доброго дня! Для уточнення інформації написали вам в особисті повідомлення. Перевірте, будь ласка.

yulian99
yulian99
20 февраля 2021, 11:41
А в чем смысл последней фразы? В супермаркетах типа «фу» работать? Или люди там не за зарплату работают?
21 февраля 2021, 16:44
K3041094mav, Ви не користуєтесь додатком Ощад24/7,не отримували ні одного СМС повідомлення?В Ощадбанку користування додатком Ощад24/7 платна послуга, один раз в місяць 7грн за всі СМС, згідно тарифів.Якщо відкрити на один рік картку (далі обслуговуння 25грн. в місяць)«МОЯ КАРТКА», до неї підключення послуги СМС безкоштовне.
21 февраля 2021, 17:17
K3041094mav, ««Як користуватись Ощад 24/7 та не платити щомісячну комісію за SMS-банкінг?
Оформіть безкоштовно «Мою картку» в тарифному пакеті «Мій комфорт» та зареєструйте її в Ощад 24/7.
Користуючись «Моєю карткою», ви не сплачуєте щомісячну комісію за SMS-банкінг.«» https://www.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou
taras1406
taras1406
22 февраля 2021, 20:18
Нав’язуть все, що тільки можна. Аби ж безкоштовно. Комунальні підприємства примусово переводять на цей банк, когось виручають. А користувач «19036256» мабуть менеджер цього горебанку. Дуже їх захищає.
22 февраля 2021, 20:41
«Комунальні підприємства примусово переводять на цей банк"-, Ви банк в цьому звинувачаєте??? А «користувач «19036256» пенсіонер с 2014року,і як Ви думаєте комусь потрібні такі робітники.Я шість років сплачую послугу СМС повідомлень і не падаю від цього в обморок, мене в 2014 попереджали про цю послугу, тоді це коштувало 1, потім 2,5, а тепер це 7грн. Я користуюся додатком Ощад 24, там сплачую дома, через інтернет комунальні послуги БЕЗ КОМІСІЇ, оплачую товари з інтернет магазинів, не ношу з собою гроші, розплачуюсь карткою,і не ходжу у вітділення до касирів не граю у них на нервах. На цьому сайті відгуків з 2017року, багато читала претензій и відгуків.До речі, якщо Ви відкривали картку лише для отримання допомоги, то знайте, якщо Ви не будете хоча б раз в місяць проводити якісь платежі, хоча б поповнити мобільний рахунок, то з Вас банк буде знімати оплату за неактивний рахунок.Це на майбутнє, щоб Ви не казали, що Вас знову банк надурив і пограбував.