СКАРГА

Катерина Блощинская 19 февраля 2021, 14:06
Добрий день. Я пенсіонерка, зверталася вже декілька разів до відділення ощадбанку за адресою: М. Київ, вул. Закревського 93-А, щоб закрити кредитну карточку, яку мені насильно видали. Карточку жодного разу не використовувала.
Мені двічі відмовляли. Бруй Ганна сказала, що треба обов’язково розрахуватися кредитною карточкою на суму 300 грн. і тільки потім мені зможуть її закрити посилаючись на наказ їхнього начальства.
На гарячій лінії ощадбанку мені пояснили, щоб закрити кредитну карточку, потрібно звернутися до відділення ощадбанку і подати заяву, платити нічого з кредитної карточки НЕ ТРЕБА.
У відділенні банку я повідомила, яку інформацію отримала на гарячій лінії, тоді у відділенні банку сказали, то нехай вам гаряча лінія ощадбанку і закриває вашу кредитну картку.
Але я не розумію, ЧОМУ Я МАЮ ПЛАТИТИ 300 ГРН., щоб закрити кредитну карточку, якою я не користувалася зовсім? Допоможіть розібратися!
19 февраля 2021, 14:43
Доброго дня. Перепрошуємо за дану ситуацію. Звісно, проводити жодних платежів для закриття кредитної карти необхідності немає. Наші співробітники зв'яжуться з вами для надання роз'ясненя та вирішення ситуації.
Полезный комментарий
Катерина Блощинская 24 февраля 2021, 10:45
Добрий день. Тільки після повторного звернення до Мінфін 23.02.21 мені зателефонували з відділення ощадбанку для закриття кредитної картки. Сьогодні 24.02.21 мені врешті закрили кредитну картку без жодних платежів.
ДЯКУЮ МІНФІН ЗА ДОПОМОГУ У ВИРІШЕННІ МОЄЇ ПРОБЛЕМИ.

19036256
19036256
21 февраля 2021, 16:58
KatyaB1957, шахраї вітділення банку, які вимагають оплатити щось кредиткою на сумму 300грн. роблять це для того, щоб Ви не змогли закрити не потрібну Вам картку, по причині того, що Ви єю почали користуватися і щоб нарахувати проценти за користування. Ви нічого не просіть, а просто напишіть ЗАЯВУ-ВІДМОВУ ВІД КРЕДИТНОЇ ЛІНІЇ, заяву вони зобов’язані прийняти. Кредитна картка це добровільний продукт банку, який деякі робітники банку нав’язують всім пенсіонерам.Пишіть відмову, я в свій час теж писала і чоловіка свого теж «відмазала«від цього не потрібного нам-пенсіонерам, продукту. Після подачі заяви Вас запросять в відділення для закриття кредитки. Бажаю Вам успіху.
23 февраля 2021, 13:41
Добрий день. Сьогодні вже 23.02.21, а представники ощадбанку повідомили Мінфін ще 19.02.21, що проблема моя розглянута і вирішена. АЛЕ ЦЕ БРЕХНЯ. НІХТО МЕНІ НЕ ТЕЛЕФОНУВАВ І ПРОБЛЕМА Є ДОСІ НЕ ВИРІШЕНА.
24 февраля 2021, 10:45
Полезный комментарий
ДЯКУЮ МІНФІН ЗА ДОПОМОГУ У ВИРІШЕННІ МОЄЇ ПРОБЛЕМИ.