Проблемний банк

Valera8864 20 января 2021, 2:32
Додаток 24/7 ПОСТІЙНО лихоманить. Здійснювати операції ЗАЧАСТУ — НЕМОЖЛИВО! Від банка крім ВИБАЧТЕ нічого іншого отримати НЕ МОЖЛИВО!
20 января 2021, 10:20
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Деталізуйте, будь ласка, помилку, що виникає, в особисті повідомлення. Наперед вдячні.

З повагою, команда Ощадбанку.
Минфин
Ответ администратора
21 января 2021, 17:56
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 21.01.2021).

20 января 2021, 16:29
Valera8864, додаток Ощад 24 нормально працює, я тільки що вийшла, оплачувала комунальні платежі.Але, якщо Ви вночі хотіли перевести гроші, то вночі тепер це стало не можливо, заборонено. В чому Ваша проблема? Коммунальні платежі вночі проходять, окрім переводів і це не проблема додатку, а політика банку.
Maxduner
Maxduner
21 января 2021, 8:55
Зачем, дописывать домыслы. Ваш клиент четко выразил свое отношение. Какой тогда смысл в его названии Ощад 24/7, если он работает только 2/3 дня у Вас? Вместо того чтобы улучшить свой сервис, у Вас ответ ведь это — политика банка.
qfinmon
qfinmon
21 января 2021, 14:38
Це неправда, що додаток ощад24 нормально працює - він НЕ ПРАЦЮЄ сьогодні і вчора і позавчора і ці проблеми вже другий місяць, в нього навіть зайти неможливо-не те, що здійснити якийсь платіж, а якщо зайти дозволяє, то з часом видає «помилка» і ніхто нічого не робить щоб змінити ситуацію!
30 января 2021, 13:08
Я простой пенсионер с пенсионной картой, постоянно оплачиваю услуги, коммунальные, ТВ, интернет в приложении Ощад 24, в отделение банка вообще не хожу, и всё работает-написано «спробуйте пізніше», выхожу, захожу пробую опять и нормально проходит платёж.
klara06
klara06
25 января 2021, 17:42
Ощад 24 для физ лиц действительно чаще бывает недоступен в отличии от остальных клиент-банков. Это не значит, что постоянно, просто зависает чаще остальных