Ужасно всё

Marimiana 12 января 2021, 17:43
Почему в Авдеевке всего одно отделение, причем такое мизерное? Совершенно наплевательское отношение. Население Авдеевки 30 тысяч с копейками + полно приезжих из соседних сел. Очереди бесконечные, люди толпятся в комнате 1×2, предварительной записи нет! Скорость обслуживания в банке слоу мо, бюрократия на уровне издевательсва! Почему в ощаде одного человека оформляют по полчаса в лучшем случае? Вам пора поучиться у монобанка.
И отдельная тема это ощад24, банк совсем зажрался и жадничает потратить денег на зп модераторам
13 января 2021, 10:26
Доброго дня! Дякуємо вам за зворотній зв'язок, він для нас дуже важливий.
Щодо забезпечення населення міста Авдіївка та прилеглих житлових пунктів банківськими послугами маємо зазначити, що на сьогодні окрім роботи відділення у м.Авдіївка, організовується робота пересувного мобільного підрозділу. Для зняття готівки можна скористатись одним із трьох банкоматів за адресою: м. Авдіївка, квартал Ювілейний, буд.10, вул. Гагаріна, 27 та вул. Соборна, 30б. Встановлено два інформаційно-платіжних термінали для приймання платежів, поповнення рахунку, поповнення телефону тощо адресою вул. Воробйова, 3 та вул. Гагаріна, 27.
Робимо все можливе для забезпечення якості та доступності до банківських послуг та оптимізації роботи.
З повагою, команда Ощадбанку.