Безпідставна відмова у наданні інформації.

Brgostov 31 декабря 2020, 20:36
Отделение по адресу: Ровно, ул. Киевская, 6
28 грудня 2020 року я зі своєї карти зареєстрованої в ПриватБанку через Прват24 перевів кошти своїй онуці на карту Ощадбанку. Кошти онука не отримала. 31 грудня я звернувся за роз’ясненням в ПриватБанк. Мені подобається цей банк. Як завжди привітно зустріли, запропонували присісти, уважно вислухали (два працівника), підняли в компьютері необхіну інформацію, роздрукували квитанцію з підтвердженням, що кошти перераховані в Ощадбанк, показали де найближче відділення Ощадбанку і т.д. Прийшов в 48 відділення Ощадбанку по вул. Київська, 6 м. Рівне. Старша по залу сказала, що то не їхнє питання. Я настояв, показав квитанцію, ще раз пояснив ситуацію після чого мене відправила до оператора, яка зразу повідомила, що в цій справі я постороння людина, а згідно інструкції ніякої інформації я не отримаю! Пояснюю: мої кошти, моя квитанція. Категоричне НІ!!! Попросив показати інструкцію: — відповідь «немає». Назвіть статтю чи пункт інструкції: — відповідь «Такі дрібниці в голові ми не тримаємо». Відкрийте компьютер і покажіть мені ту інструкцію. Відповідь: — «У нас багато роботи, допобачення». Відчуваєте різницю між персоналом двох банків! Все проходило стоячи, а мені 76 років, ветеран праці, 52 роки трудового стажу, дитина війни. Отаке я отримав поздоровлення від працівників Ощадбанку на новий рік. ДЯКУЮ.

Юрій Тимофійович Степаненко
OschadbankUA 4 января 2021, 9:52
Доброго дня.
Оскільки карта відкрита не на ваше імя, а на іншу особу (внучку), банк не може розголошувати вам інформацію щодо операцій по рахунку (їх успішність/причини відхилення операцій). Рекомендуємо держателю карти перевірити інформацію про зарахування коштів через оператора контакт-центру банку 0800-210-800 або звернувшись в ослуговуюче відділення банку.

OkeyDoki
OkeyDoki
1 января 2021, 0:19
А теперь рассмотрим ситуацию з обьективной ситуации без эмоций. Конечно в привате вас обслужили почему: потому что карта ваша и соотвественно какие претензии от оператора могут быть. Теперь посмотрим по приходу в ощадбанк: во — первых вы хотите узнать информацию по карте которая открыта не на ваше имя при этом не имея доверенности либо опекунства. Второе квитанцию должна предьявить ваша внучка а не вы. Знаете что такое банковская тайна, Так ознакомтесь. И не давите на жалость типа ветеран труда и так далее.
19036256
19036256
1 января 2021, 9:59
Юрій Тимофійович, Ви скрізь НЕ ПРАВІ, ВІДМОВА БУЛА ТАКІ ПІДСТАВНОЮ, по картці онуки тільки вона могла отримати інформацію, а Вам це знати ЗАБОРОНЕНО, Ви третя особа, и наплювати, що Ви дідусь, банківська система це забороняє,і не треба тут придумувати якісь наговори.І в друге, де інде, як Ви пишете,« де найближче відділення Ощадбанку» не можливо узнавати де гроші Вашої онуки, вона може підійти тільки до свого обслуговуючого відділення .І на останок, не хвилуйтеся Ваші гроші нікуди не поділися, згідно політики банківської системи в продовж робочих трьох днів гроші будуть на щоту Вашої онуки.И разница как раз в том, что Вы посторонний человек Ощадбанку, не клиент этого банка, пришли узнавать чужую банковскую тайну.Неужели не понимаете очевидного? Мои деньги, моя квитанция, а дальше??? Где документы подтверждающие, что это Ваша внучка, что она нотариально согласна, что б Вы интересовались её вкладом?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Безпідставна відмова у наданні інформації.