субсидія

Max Khimiak 18 декабря 2020, 22:32
при оіормленній субсидії без мого відома дали на безготівковий рахунок. ЛАДНО. БІльше геморою принесло як монетизувати субсидію щоб оплатити комуналку. прийшло повідомлення про нарахування, але ті кошти вивести не можна(так як в теорії вони малиб зразу птіи на ком. підприємство). І так капала субсидія аж до кінця опалювального сезону(кінець квітня). гроші кинули аж в кінцьЧЕРВНЯ КАРЛ!!! Окей ці гроші я ще якось получив. Ще мені нарахували субсидію на неопалювальний сезон, у моєму випадку це був травень і червень. За їхньою непонятною логікою, я вважав, що гроші прийдуть на початку нового оплювального сезону, тобто у жовтні. АЛЕ НІТ вони далі висять на тому грьобаному аккаунті субсидіянта, в колл центрі мемне не хочуть вислуховувати, зразу вибивають. Ну і накінець питання: як мені вивести ті гроші???????.. ОЩАДБАНК РОБІТЬ ЩОСЬ ІЗ ЦІЄЮ СИСТЕМОЮ ВОНА ДО ЧОРТІВ НЕДОЛУГА І НЕПРОДУМАНА!!!
21 декабря 2020, 15:40
Доброго дня! Субсидія розраховується окремо на опалювальний і неопалювальний сезон. Виплата готівки передбачається один раз на рік за підсумками опалювального сезону.

OkeyDoki
OkeyDoki
19 декабря 2020, 0:00
1. при оіормленній субсидії без мого відома дали на безготівковий рахунок. Ну наверное сложно промониторить сайт ощада найди субсидию и найти постановление я даже вам помогу в этом:
Шановні клієнти, з набуттям чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019р.

2. Кстати самое забавное раз вы зашли в личный кабинет. То до входа там была инструкция как оно работает. Ну конечно вам наверное было лень читать или вы просто не захотели). В двух словах до 18 числа банк платит с того кабинета и с той суммы что туда приходит вы заходите смотрите и до 20 числа остальное(разницу) платите вы. Ну для этого думать надо, согласен сложно но начинать та нужно когда-то.))

3. Раз вы получили деньги за прошлый отопительный сезон значит карта у вас банка есть. По поводу того остатка если до конца января он не поступит автоматом на карту значит выплата будет как в этом сезоне а именно 30 июня 2021 г.

Учитесь и еще раз учитесь анализировать информацию и мониторит. А не использовать один источник и после его использования говорит: ну на этом мои полномочия все окончены))