Льготы!!!

Tanau11 17 декабря 2020, 22:20
Здравствуйте. Остались льготы, пришло сообщение сделать карточку в Ощадбанка для получения. Подала в июле, в конце августа сама пришла и забрала (не сообщили что готова) деньги ждать пару дней. Сейчас декабрь, денег нет. Только приходит что я должна их получить до 20 числа, если нет то их вернуть в государство. Ещё пришло, «ВАЖЛИВО!!! Ощадбанк не може зарахувати залишок житлової субсидії/пільги на рахунок, якщо на ньому є заборгованість.

Для отримання залишку житлової субсидії/пільги необхідно до 14 грудня 2020 року переказати суму боргу на картку до цього рахунку. Інакше такий залишок житлової субсидії/пільги буде повернено на рахунок Мінсоцполітики після 20 грудня 2020 року». Это что? Долгу нет и не было, карточкой не пользовалась. Ранее сбросила пару грн на неё и все.
18 декабря 2020, 11:13
Добрый день! Напишите, пожалуйста, нам в личные сообщения ФИО получателя льгот, его номер телефона и ИНН. Проверим ситуацию более подробно.

18 декабря 2020, 2:38
Та сама біда, що й у шановної пані. Отримала повідомлення про залишок пільг, які необхідно зняти до 20-го грудня. Пільга, нарахована мені, як чорнобильцю, була профінансована від Мінсоцполітики. Тобто, як я розумію, ці гроші знаходяться на транзитному рахунку в ощадбанку, і щоб перевести їх на ощадівський же рахунок достатньо одного кліку мишки.....

Протягом місяця я намагалася отримати їх, ходила в ощад як на роботу, 4 рази телефонувала в колцентр, який перевіряв дані, кілька разів мене направляли до соціальних працівників... Як результат - всі дані співпадали, заборгованостей небуло й нема,  рахунок працює (перевірила сама, перерахувавши 50 грн. з привату). Завтра останній день, знову піду до менеджера, але надії вже нема...... Хто компенсує втрачений час, здоров'я, моральну шкоду, наражання на небезпеку зараження ковідом, не кажучи вже про гроші? Куди можна звернутися за допомогою?
OschadbankUA
OschadbankUA
18 декабря 2020, 11:15
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ, номер телефону та ІПН. Дякуємо.
21 декабря 2020, 13:29
Дякую, гроші щойно надійшли на рахунок.
Tanau11
Tanau11
21 декабря 2020, 14:07
Здравствуйте. А что вам говорили сделать? Что бы их получить?
22 декабря 2020, 21:12
Добрий вечір, Tanau11, я просто надіслала мої дані в приватному чаті