Монетизована субсидія

0930064273 14 декабря 2020, 12:57
Дуже розчарована роботою банка. Для того щоб отримати залишок субсидії в сумі 612,66 грн., людині похилого віку потрібно потрібно обов«язково з»явитися до банку, та відкрити рахунок, тобто картку. Мамі 83 роки, та вона дуже хвора, тому оформили довіреність для отримання субсидії. Хотілося б внятних пояснень від керівництва банку, з якою метою ми маємо отримувати ще одну додаткову картку на своє ім«я за 80 грн.? Це тепер новий вид заробітку ощадбанку. Дуже обурює!!! на кому Ви заробляєте! Одумайтеся…
15 декабря 2020, 10:30
Доброго дня! Співробітники банку можуть запропонувати відкрити додаткову картку до рахунку вашої мами на ваше ім'я, аби ви мали доступ до коштів на рахунку в будь-який момент. Якщо мало місце нав'язування послуг, напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Ситуацію обов'язково перевіримо.

rusgl
rusgl
14 декабря 2020, 13:19
>> картку на своє ім«я за 80 грн.?
Ерунда какая-то. Оформляется самая простая бесплатная карта.

Вроде ж сроки для монетизации уже заканчиваются, и пока Вы будете торговаться с банком и ждать его разъяснений, наступит 20-е число и деньги вернуться обратно на счет Минсоцполитики. Тогда их уже не забрать никак.
vesna50
vesna50
14 декабря 2020, 14:39
Державний банк, а ведуть себе як базарні кидали. Заробляють на нещасних старих людях.
Це обличчя нашої держави!
15 декабря 2020, 10:32
При оформленні картки субсидіанта, ще впарили картку на ім«я довіреної особи за 80 грн.,... Це є правда... »з миру по нитці"...
15 декабря 2020, 11:24
Дякую за відповідь на коментар.  Розумію, що для зручності, але чому тоді не безкоштовно? Співробітниця банку сказала, що з рахунку можливо зніметься сума навіть не 80 грн. а 120 грн., при тому, що загальна сума всього 612,66 грн..
15 декабря 2020, 11:29
За довіреністю в до банку зверталася моя сестра, шкода, але  вона категорично відмовилася від будь-яких  коментарів. Особисто мене обурює те, що нам не можуть просто повернути кошти на картку іншого банку, або видати готівку в касі відділення ощадбанку.