Не компентентний консультат

sirco21 8 декабря 2020, 18:29
При звернені у відділення Ощадбанку м. Хмельницький вул. Проскурівська 15 для з'ясування чому приходять смс з балансом коштів на залишку дві суми із різницею близько 36грн. Консультант Аліна подивилась і відповіла: «Це ваші всі власні кошти», назвавши певну суму. Я перепитав: «Це точно?», знаючи що на зарплатному проекті у мене є ще доступні кредитні кошти на суму 19000грн. Вона знову подивилась: «А да у вас овердрафт на 19000, а інші ваші кошти» і після цього, зрозумівши, що у мене все гаразд на рахунку пішов заспокоєний. Але при наступних зарахуваннях коштів не сходився «дебет з кредитом». Прийшлось дзвонити на гарячу лінію, де мені дівчина все доступно роз'яснила. Виявилось що при знятті коштів з овердрафту і при наступному їх зараховуні кредитні кошти більше автоматично не погашаються, а їх потрібно вручну у додатку Ощад24, терміналі чи за тел. гарячої лінії погашати починаючи з лютого місяця 2020р.
Для чого мені призначати такого нефахового консультанта Аліну (097 874 81 43) особистим менеджером, який не орієнтується і не розуміється в продуктах та сервісах банку!
9 декабря 2020, 12:13
Доброго дня! Якість роботи працівника обов'язково перевіримо, перепрошуємо за завдані незручності. З повагою, команда Ощадбанку.