не має можливості закрити картку банку в найближчому віділенні

Микола Маслєнніков 7 декабря 2020, 9:25
На роботі нам відкрили картки, привезли працівників банку і ми всі підписали заяви про приєднання, тепер вийшов строк користування карткою і зараз не працюю, але співробітники банку за тел. 0800210800 кажуть, щоб закрити рахунок потрібно їхати в те відділення де нам відкривали картку, а я навіть адреси не знаю через те, що був упевнений що можна обслуговуватись у будь-якому відділенні банку.
7 декабря 2020, 10:33
Доброго дня! Перепрошуємо за незручності. Закриття рахунку дійно здійснюється в облуговуючому відділенні банку. Продовжуємо роботу над масштабним проетом, мета якого — доступність усіх сервісів у будь-якому відділенні банку. Ви можете перевірити адресу відділення, де було відкрито рахунок, у договорі, через роботодавця або контакт-центр за номером телефону 0-800-210-800 за наявності платіжної картки.

7 декабря 2020, 11:01
Виходить зараз мені потрібно проїхати пів України в невідоме для мене місто, щоб закрити рахунок? дякую за турботу!
7 декабря 2020, 11:07
Таке відчуття що всі ці незручності створенні навмисне щоб у людей залишались неприємні відчуття від користування державним банком, і вони тікали до комерційних банків!
yanv10
yanv10
8 декабря 2020, 18:17
І скільки ще років буде продовжуватись ця «велика масштабна робота»?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / не має можливості закрити картку банку в найближчому віділенні