Обслуговування стає все гірше і гірше

00742260 20 ноября 2020, 13:07
Поповнила щойно свій картковий рахунок через касу банку і, зайшовши в Ощад24, виявила, що кошти заблоковані. Одразу подзвонила на гарячу лінію, щоб вияснити по якій причині кошти не зараховуються. Зв«язавшись з оператором, задала йому це запитання і виявляється, що для того, щоб отримати відповідь на це просте запитання, потрібно пройти повну ідентифікацію себе, як клієнта. Добре, пройшла я цю ідентифікацію. Далі надходить відповідь від оператора:» Ваші кошти ще не пройшли обробку, тому ще не зараховані.« Я питаю, скільки ці кошти можуть оброблятися, адже раніше такого не було, щоб при поповненні картки через касу вони блокувалися. Оператор відповідає:» Обробка відбувається від 2 годин до трьох банківських днів«. Я питаю в неї, з яких пір такий термін обробки поповнення коштів в вас з«явився. А вона мені каже:» ПРИ ПОПОВНЕННІ КАРТКОВОГО РАХУНКУ КОШТИ ЗАРАХОВУЮТЬСЯ МИТТЄВО, А ПРИ ПЕРЕКАЗАХ ЗА ДОВІЛЬНИМИ РЕКВІЗИТАМИ СТРОК ДО ТРЬОХ БАНКІВСЬКИХ ДНІВ». Який ЖАХ!!! Оператори Ощадбанку, ви самі себе чуєте, що ви говорите клієнтам. Я людині кажу, що я поповнила через касу банку свій картковий рахунок, а вона мені про довільні реквізити!!! Я ще такої людської тупості, вибачте, не бачила і тупішої системи, як Ощад24 теж!
20 ноября 2020, 16:13
Доброго дня! Просимо вибачення за ситуацію, що склалась. Якість наданої консультації обов'язково перевіримо.
Що стосується термінів зарахування, як правило, кошти зараховуються миттєво. Максимальний термін — три банківських дні.

20 ноября 2020, 20:47
Так, як правило кошти зараховуються миттєво, особливо при поповненні картки готівкою, а при переказах між рахунками може бути до трьох банківських днів. Але яке це має відношення до моєї ситуації?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Обслуговування стає все гірше і гірше