Не можна зняти власні кошти, без місця реестрації

Yaroslav B 30 сентября 2020, 11:32
Працівники Ощадбанк вчиняють протиправні дії.
Ми відкрили рахунок в ощадбанку для отримання грошей від продажу нерухомості. Покупець перерахував нас гроші на карту згідно договору куплі продажу. При відвідування відділення банку, працівник банку повідомив вам що ми не можемо зняти гроші з власного рахунку, оскільки у нас відсутне місце реестрації. І відмовляються віддавати нам наші кошти. Без місця реестрації. Ми продали нашу єдину квартиру, і нам немає можливості десь зареєструватися оскільки немаємо нерухомості. Данні дії працівників є незаконними, оскільки вони суттєво порушують наші конституції права, які ми будемо відстоювати в судді, наша родина після продажу нерухомості немає можливості купити собі новий будинок, вся родина вимушена жити на вулиці.В нашій країні люди без місця реестрації яка має гроші на своїм рахунку не може ними розпоряджатися.То як ми можемо купити нерухомість?? В нашій країні людина без місця реестрації ( бомж) не має шансів на існування, навіть як має власні кошти. Маємо надію що в вирішення нашего питання, допоможе суд. Дякую за вашу турботу до клієнтів.
30 сентября 2020, 14:18
Доброго дня! Дозвольте детально розібратися в даному випадку. Будь ласка, напишіть нам до особистих повідомлень адресу Вашого обслуговуючого відділення. Дякуємо!

30 сентября 2020, 17:34
При висланні даного повідомлення, я залишив всі необхідні дані щоб працівники Ощадбанк могли зі мною зв'язатися. Ми можемо і тут поспілкуватися, щоб люди теж знали, як банк нехтує правами свої клієнтів.
Дайте обгрунтовану відповідь, згідно яких нормативних актів, законів, працівники Ощадбанку вирішують чи зможе людина володіти своїм коштами чи ні.Дякую!
5 октября 2020, 15:27
Сколько можно ждать ответа ? В личные сообщение написали Вам.
OschadbankUA
OschadbankUA
7 октября 2020, 14:18
Добрый день! К сожалению, не получили сообщение с адресом отделения, куда вы обращались. Пожалуйста, напишите нам повторно, чтобы ми смогли проверить информацию по вашему запросу.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Не можна зняти власні кошти, без місця реестрації