Мій досвід зарплатної карти від ощадбанку

Denys Dudkevych 31 августа 2020, 13:40
Толк від зарплатної картки ощаду лиш у тому, щоб зняти гроші в банкоматі. Мобільний банкінг не зручний, а ще і знімає 7 грн в місяць.

Коли змінили з дружиною банк для отримання зарплати і вирішили закрити картки Ощаду, зіткнули з наступним.

Я відключив смс оповіщення, щоб мені не знімало 7 грн в місяць, а воно виявляється при вході в ощад24 автоматично включає назад смс оповіщення і починає знову знімати по 7 грн в місяць, і це без відома і жодного оповіщення про зняття цих 7 грн.

Попросив співробітника банку закрити картку, закрив борг по кредитному ліміту. Співробітник взяв у мене заяву про закриття кредитного ліміту і сказав, щоб я прийшов через 4 дня, бо зараз він не може мені закрити картковий рахунок.

У дружини було близько 37 грн на рахунку, а картки при собі не було, і співробітники банку, в тому числі на касі, сказали що не можуть цими грошима поповнити номер мобільного телефону, тільки самостійно через ощад24 або через термінал. В результаті дружина вирішила закрити рахунок «подарувавши» ці 37 грн. Ощадбанку із вдячністю за зручність у користуванні послугами
1 сентября 2020, 10:14
Доброго дня! Школа, що в вас склалася подібна думка, щодо сервісу банку. Перед закриттям рахунку Вам потрібно було зняти кошти з карти, або перерахувати їх на іншу карту. Смс повідомлення, дійсно, підключається автоматично при використанні застосунку Ощад 24/7, тому що кожну операцію потрібно підтверджувати смс-кодом, який поступає у вигляді смс.

Dаrk Lite
Dаrk Lite
31 августа 2020, 13:46
У мобільних операторів є поповнення через реквізити карти(номер і сіві2код)...так можна Поповнити на любу суму...чи ще можливо домашній інтернет...багато варіантів
19036256
19036256
31 августа 2020, 20:27
В Ощад 24, Вы могли оплачивать коммунальные БЕЗ КОМИССИИ, заплатив в месяц эти 7грн., которые снимают один раз в месяц, а в кассе и терминале оплата коммунальных с комиссией.Пополните мобильный на сайте мобильного оператора тоже БЕЗ КОМИССИИ.Мобильный банкинг не удобный, зато интернет WEB-банкинг удобный. https://www.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou как не платить комиссию при пользовании картой Ощадбанка.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Мій досвід зарплатної карти від ощадбанку