Зникли кошти

Mykola1985 12 августа 2020, 12:58
Дружина має договір з банком на погашення кредитної картки, платить певну фіксовану суму, яку визначено банком за попередньою домовленістю, але чудовим чином банк списав сам всю суму яка була на картці без попереднього повідомлення і ігноруючи свій договір який склала дружина з банком. Телефонуючи до колл центру там ніхто нічого не знає, вмикають таких собі «дурнів», прийшовши в банк, також сама ситуація і з'являється питання, а для чого ви там сидите в колл центрах і банках так звані «асистенти». Як не встиг заплатити вчасно то телефонують одразу і всі такі розумні, все знають, а як в людей питання до них, так ніхто нічого не знає. Банк жахливий.
12 августа 2020, 14:50
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення стосовно ситуації, що склалася. Для перевірки інформації нам потрібен ваш контактній номер телефону ПІБ та адреса обслуговуючого відділення.

OkeyDoki
OkeyDoki
12 августа 2020, 22:12
1) Сделайте выписку по счету. И посмотрите как называется операция по которой сняли деньги.
2) Какой договор она составила с банком, открываете его и читаете все пункты очень внимательно, я думаю вы найдете причину снятия денег с карты.