Pb683430 15 сентября 2023, 12:03
Отправили ещё деньги 14 августа, досих пор не пришли
При оплате коммунальных услуг, работник банка требует оплатить какую то липовую страховку, если отказываешься оплачивать, они отказываются обслуживать клиента.
Минфин
Ответ администратора
14 сентября 2023, 10:19
Отзыв засчитан (на 14.09.2023).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Lotos512 12 сентября 2023, 22:41
Если у тебя на твоей карточки 20грн, а ты 3 раза нажимал оплатить комунальные услуги то каждое нажатие минус 3 гривны, а если нажмешь 100 раз то тебе выйдет -300грн
0980411366 12 сентября 2023, 14:30
Хочу розповісти про треш з яким я зіштовхнувся обравши ДЕРЖАВНИЙ «Ощадбанк»
Я мобілізований 28.02.2022 року до лав ЗСУ! І так зі мною трапилось що на самому початку війни я обрав для отримання грошового забезпечення саме ОЩАД сподіваючись що в будь якому разі державний банк буде працювати не дивлячись ні на що! І ось з чим я зіштовхнувся, в липні 2023 року, виконавча служба наклала арешт на фактичну суму заборгованості на моїх рахунках, щойно отримавши повідомлення від банку про арешт коштів на рахунку я вирішив виплатити заборгованість та і забути про це тому що сума боргу не значна, а грошей на рахунку було достатньо, але тут почалось найцікавіше, намагаючись заплатити заборгованість з зарплатної картки виявилось що мій рахунок заблоковано повністю, і для Ощадбанку немає різниці що згідно постанови виконавець наклав арешт на суму заборгованості а не на весь рахунок!!! Далі ще веселіше, в той самий день я повернув борг іншим способом і в ввечорі того ж дня виконавець надіслав до Ощадбанку постанову про зняття арешту та закінчення виконавчого провадження!!! І на цьому мала бути крапка, але ні, вже минуло 2 місяці і рахунок досі заблоковано, грошове забезпечення не отримую 3 місяць, власні гроші які на рахунку теж вкрав Ощадбанк та відмовляється повертати!!!
Усі звернення на гарячу лінію Ощадбанку, НБУ, особисті візити до відділення з постановою про зняття арешту та письмовою заявою до банку не дали жодних результатів!!! Хочу сказати що набагато гірший ворог для Українського народу знаходиться в середині держави і фінансується за наш з вами рахунок! Не розраховую на зміну ситуації, просто текст з відчаю та злоби!
DariaSol 11 сентября 2023, 17:36
Отделение по адресу: Запорожье, ул. Парамонова, 8
Оплатила комунальні послуги в суботу 09.09.2023 року через термінал, квитанції надрукувалися не всі (це постійне явище, яке ніяк досі не вирішено), відділення не працювало, тобто роздрукувати через касу, як робила раніше, не змогла. Прийшла сьогодні 11.09.2023 в понеділок в 16.00 роздрукувати, а безкоштовно це зробити неможливо, платіть 50грн, бо квітанції в архіві. Працівники сказали, що треба було прийти до 10.00, але я працюю, як і більшість людей. Я обурена, це провина банку, що через збій програми квитанції не роздрукувались, а платити з якогось переляку повинна я. Мало того, що відділення перестало працювати в суботу та програма постійно збоїть, а тепер ще банк вимагає гроші, за те, що неякісно виконує свою роботу.
nitsikus 10 сентября 2023, 17:13
1. Карта ощада — единственная из десятков карт в моей жизни, которая перестала читаться банкоматом.
На заявление по этому поводу банк уже месяц не отвечает. В кошельке лежит кучу карт, но сотрудники предлагают поменять пластик за свой счет, типа я его испортил. С картами других банков проблем нет.
2. Пришло сообщение в чат-боте Вайбера:
Сплачено 100 грн за обслуговування рахунку
Поддержка отвечает, часть диалога:

Ощадбанк:
Комісії банку у мобільному додатку не відображаються. Якщо надійшло подібне повідомлення це означає що за одним з Ваших рахунків протягом 12 місяців не проводилось жодних операцій, перевірити історію операцій можна через мобільний додаток. Також перевірити дану інформацію можна у відділенні банку.

Я:
«Комісії банку у мобільному додатку не відображаються.» — это точно?

Ощадбанк,
Чи можу я ще чимось допомогти?

Я:
«Комісії банку у мобільному додатку не відображаються.» — это точно? Мне кажется, вы мне врете

Ощадбанк,
Дякую за звернення. Всього найкращого! 💙💛

При том, что комиссия банка в приложении отображается, например, комиссия за проверку баланса в банкомате, и другие комиссии. Оператор слился.
ab200785fnv 10 сентября 2023, 12:49
Стала жертвою шахраїв, зрозуміла через 10 хвилин після того як відправила кошти, зателефонувала на підтримку з проханням заблокувати карту до уточнення, але мені відмовили тому що я перерахувала гроші з карти іншого банку!!!
Шахрай 5167803214225968!!!

Так не треба робити! Сервіс банківської системи повинен ставати кращим!!!
Kolkovich 10 сентября 2023, 12:09
Доброго дня, ситуація яка склалася, не повинна бути в сучасній фінансовій установі.
Зразу напишу, військовий…
Для отримання заробітної плати було отримано карту (рахунок) в Ощаді…хоча дивувало те, що всі майже отримують на інший банк.
Все наче чудово, але тепер данний рахунок не потрібен і його треба закрити!
А тут починається саме цікаве, щоб закрити рахунок, треба їхати в ту область де його відкривали!!! і це в 21 столітті !!!, де Державний банк, який позиціонує себе — Мій Банк, моя Країна…не має можливості обʼєднати базу клієнтів!!!, або не хоче!
Тепер якщо по рахунку, не буде операцій Банк буде знімати (нараховувати) обслуговування, що теж виглядає як «Ляпас» своїм клієнтам!

Невже немає бажання — стати до клієнтів ближче?
На данний момент Ощадбанк- не мій банк!
Ви застрягли десь…
Дайте можливість закривати рахунки — не катаючись по Україні!!!
12Victoria 7 сентября 2023, 16:12
Виконавче провадження закритЕ повністю ще 31.08 і досі заблоковані усі рахунки!
Що це за свавілля, чому всі інші банки розблоковують у рамках закону, один Ощадбанк щось чекає, якась черга
Avramenko67546 7 сентября 2023, 11:40
Добрый день. Хочу поделится историей, которая происходит, уверена не только на нашем отделении, но и во всех, а именно ложить свои деньги на закрытие плана, что бы наши «дорогие» региональные менеджеры получили премию, и их не волнует как и что и почему (Голосеевский р-н в том числе (извините, но сам настоящая женщина гитлер), а именно говорят напрямую, точнее кричат «закрывай как хочешь, скиньте там n-сумму на МЗ и т.д) за автогражданку вообще молчу. Высосут все силы, все средства и ты все равно остаёшься худший. Автогражданку за 400−500 грн проводится таким образом, на левую машину/клиента и все)Если хочешь уйти в отпуск, тебе не подпишут заяву, если ты не выдал Кеш. В таком случае приходиться открывать левый кеш или на сотрудника или на клиента, который дал согласие на эту операцию, что бы документы его использовали. Но самое интересное, проценты которые капают закрывать как? Правильно, со своего кармана.
Работа в ощаде, это просто ужас: тебя морального задавят; в начале войны грозились увольнением если план полностью не закроешь; возникают какие-то вопросы, ты сидишь сам на портале и ищешь как решить проблему, так как ни до кого дозвониться невозможно.
К клиентам относятся с неуважением, особенно к пожилым людям.
Никакого дела с этим банком иметь не хочу, и всех родственников прошу перейти в другой банк, т.к. в этом тебя ещё обманят, и за открытие/закрытие счета, которое делается БЕСПЛАТНО, тебе напарят страховку за 70 грн, и подсунут на подпись, сказав что услуга платная.
Такие реалити.
Litvinova1969 7 сентября 2023, 11:24
К клиентам относятся с неуважением, особенно к пожилым людям.
Такие реалити.
asdf78 7 сентября 2023, 10:54
Дочекатися одноразового коду немає змоги, за час чекання можна було б з Київа до Харкова цей код привезти на відомому транспорті.При звернені на горячу лінію: оберіть цифри, а що вони означають не повідомляється. зареєструватись в Ощад 24/7 неможливо. Після відкриття рахунку інформація була злита працівником банку (почали прихоодити СМС шахрайського змісту). Висновок; Ощадбанк не є в сучасному понятті банком, зовсім!
Gorisnaksvetl 6 сентября 2023, 17:29
Дуже приємний персонал. Обслуговування на вищому рівні. Все швидко та якісно. Вирішили проблему з рахунком. Все робили за тебе. Консультант поділився корисними лайвхаками та підняв настрій. Все було супер! Після виходу були позитивні емоції. Дуже дякуємо!
exray 6 сентября 2023, 10:20
После перевода средств со своей карты другого банка на свою же Ощадбанка — средства зависли и не доступны уже четвертый день. Работники банка срок обработки платежа назвать не могут, говорят ждите МЕСЯЦ!
Raining92 5 сентября 2023, 19:30
звертався в ощадбанк чат з приводу боргу по кредиту за авто, відповіді за секунди! Скоріш за все це ШІ. Одразу розуміє що мені потрібно
Evestonina 5 сентября 2023, 16:45
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 46
Зайшла в Ощадбанк відділення 46 зробити перевод на інший рахунок (знаю що можна зробити через мобільний додаток але потрібен був чек с печаткою банка) підійшовши на касу #3 дівчина касир дуже грубо відповіла «ну шо, давайте швидше у мене обід» це було о 11.45 я спокійно дала дані для переводу, вона зробила але перевела кошти не на той рахунок який був мною вказаний (я розумію людський фактор, переплутала цифру і тд) при перевірці даних я повідомила їй про це, але ваш працівник відмовився допомогти мені в закінчити перевод, а просто всунув чек, та закрив віконечко сказавши «обратітесь в другой банк єслі чтото не так» по перше ви державна установа і розмовляйте на українській мові, по 2 де ви набираєте таких працівників, по 3 всі працівники які перебували в відділенні відморожено дивилися і робили вигляд що нічим допомогти не можуть. С цим чеком я звернулась до іншого відділення (де мені допомогли, пояснивши ситуацію) а також з записом розмови звернусь до НБУ для подальшої перевірки ваших спеціалістів на кваліфікованість. Не рекомендую це жахливе відділення на соборній 46! Позорище
Віктор Неня 4 сентября 2023, 18:50
Більше 10 днів тому подав документи на відкриття поточного рахунку юридичної особи. Через тиждень подзвонив на гарячу лінію спитати термін відкриття. Сказали що 3 дні! Уявляєте 3 дні, не тиждень. Добре, прийняли заявку, щоб з’ясувати причини. Через 5 днів (3 робочі дні) в такий термін було сказано відкривається рахунок мені повідомили, що термін обробки звернень місяць! Цілий місяць. Знову Ощадбанк на висоті! Так тримати друзі. Але вважаю, місяць це дуже швидко, краще років 10, щоб не квапитись. Технології друкарських машинок. Про комп’ютери тут мабуть і не чули
MaryVS 3 сентября 2023, 7:48
Перейшли з Привата на Ощадбанк як ФОП. В приваті все набагато простіше, підписав платіж SmartID в телефоні в будь-який час, і спокійно переводиш гроші на власний рахунок. В ощаді ж тобі дають носій с ключем, далі тобі потрібно ще скачати програму на ПК, і здійснювати підписи платежів теж через ПК + до всього того так просто ти свої гроші ж не переведеш на свій особистий рахунок, потрібно ще підтвердження що сплатили податки, і навіть після цього мені пишуть ПОМИЛКА В ПРИЗНАЧЕННІ ПЛАТЕЖУ, яка діч. Зробіть нормальний мобільний додаток, щоб в будь який час, в будь якому місці можно було здійснити підписи платежів, та розпоряджатись грошами з рахунку на свій розсуд, сплатив податки чи ні, хай розбирається податкова. Дуже тяжко в плані цього!!! Маючи не великий обіг грошей, то ще й не можу вивести свій дохід!!!
jjukk 2 сентября 2023, 12:03
Нараховує комісії як хоче. За вайбер інформування в 23 році, коли ТУПО всі банки це роблять безкоштовно, оЩАД нараховує 10грн, причому буде нараховувать навіть якщо у вас дебетова картка, на якій кредитного ліміту не МОЖЕ бути. Мінус на цій картці ажніяк не повинен бути, але банк нарахує це як овердрафт, потім ще буде стягувать комісію за цей борг і комісію на комісію, і т.д.
Інформування підключає примусово, без згоди клієнта, тобто за власним бажанням (мабуть просто потрібне бабло), чи є в тебе вайбер чи немає, чи є взагалі смартфон чи немає як у більшості пенсіонерів, але вам цю послугу підключать незважаючі ні на війну ні на що. Банк суцільне дніще.
Zakharchenko242 2 сентября 2023, 8:14
У мене був блок рахунку, виконавче провадження зняв, виконавча служба відправила електронний лист всім банкам про зняття арешту, через пару хвилин всі банки відписалися що рахунок розблокованно, лише ощад ні, коли звернувся в банк говорять лише очікуйте черги може 2 тиждня буде опрчцьовуватися може більше, звернувся на гарячу лінію теж те саме банк нічого не робе все автоматично в режимі черги, якої не відомо, те ще 2 місяці я не можу розблокувати рахунок їх не цікаве що я військовий і менк нахобео банк обдерає їх не цікаве і помонти і вирішити питання вони не можуть.люди обходьте 10 дорогою цей недо банк
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝